Mimi & Líza: Záhrada

Mimi & Líza: Záhrada https://www.databazeknih.cz/img/books/49_/498773/bmid_mimi-a-liza-zahrada-yyH-498773.jpg 5 11 2

Mimi & Líza série

< 4. díl

Mimi a Líza si získali srdcia detských a dospelých čitateľov nielen na Slovensku, ale napríklad už aj na Taiwane. V novom príbehu nevidiaca Mimi a jej najlepšia kamarátka Líza objavia za domom nádhernú záhradu. Stará sa o ňu malý čarovný záhradník. Ukáže im zázraky plynutia prírodných cyklov, dozrievania aj rastu. Zatiaľ čo jabĺčka pod dotykom jeho kúzelnej vetvičky dozrievajú, neďaleko, v kontajneri na odpad, sa rodí obrovská Opacha. Aj ona sa chce v záhrade hrať, ale je taká nemotorná, hlučná a nezastaviteľná…... celý text

Literatura slovenská Pro děti a mládež Pohádky
Vydáno: , Slovart (SK)

Mimi & Líza: Záhrada , 2021

muchomurka
16.09.2023 4 z 5

Měli jsme s sebou na dovolenou a moc se nám líbila. Četli jsme ji opakovaně. A už se těšíme i na ostatní příběhy.

Květi62
23.04.2022 5 z 5

Velmi zdařilá knížka pro menší děti. Nenásilnou formou Zázračník zahradní seznámí děti s plynutím času - ročním obdobím jaro, léto, podzim, zima. Také s tím, že každá věc má své místo. A co se někomu nehodí, jiný upotřebí. Že vše nelze napravit a změnit jen mávnutím kouzelné hůlky, ale je třeba pomoci všech. Knížka má velmi pěkné a trefné ilustrace, které se dětem líbí.