Milostný románek / Společně kolem světa

Milostný románek / Společně kolem světa https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/416465/bmid_milostny-romanek-spolecne-kolem-sve-t6q-416465.jpg 2 1 1

Milostný románek Emily Lawsonová si nutně musí svou práci udržet, ale přitom se nemůže přestat hádat s Bardenem Cunninghamem, svým nesnesitelným atraktivním šéfem. Jednou večer Emily veze Bardenovi domů důležitou zprávu, havaruje a musí u něj zůstat přes noc! Sdílet s Bardenem kancelář je jedna věc, něco úplně jiného je sdílet se šéfem ložnici… Společně kolem světa S takovou ženou se Cade ještě nesetkal! Nechtěla peníze, nechtěla šperky, nechtěla opustit svůj malý rybářský domek a přestěhovat se do přepychového sídla. A jak se zdálo, nechtěla ani jeho… V tom posledním se ale mýlil! Pro Tess byla skutečně těžko přijatelná představa, že by se měla stát milionářskou dědičkou a že by se musela vzdát své svobody výměnou za zlatou klec. Navíc měla dobrý důvod nedůvěřovat náhle se objevivšímu milionářskému dědečkovi, který o ni tolik let neprojevil sebemenší zájem. Jenže co mohla dělat, když ji dědeček potřeboval a jeho posel, drsný Cade, tak okouzlil?... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Harlequin

A Nine-To-Five Affair / The Billionaire's Virgin Mistress , 1999

EvikU.
20.11.2019 2 z 5

Přemýšlím, jestli už jsem na tyhle knihy stará... Koupila jsem si ji, protože jsem si doma zapomněla knihu a věděla jsem, že budu čekat ve městě a nebudu mít co číst. To mě nebaví. Kdežto když mám co číst tak mi nějaké čekání ani nevadí.

No teď ke knize. První příběh byl tak neoriginální. Je nádherná, ještě nikoho neměla a zamiluje se do svého šéfa a on do ní. .. Druhý příběh byl trochu lepší. ALE. Musím říct, že některý harlequiny mají docela dobrý humor a pak mi ani nevadí ta jednotvárnost. Tady ale chyběl i ten humor. Když nebudete mít nic jiného, tak si ji přečtěte. Ještě pořád jsou asi horší knihy.

Autoři knihy

Jessica Steele