Milostná růže

Milostná růže https://www.databazeknih.cz/img/books/15_/152821/bmid_milostna-ruze-SkQ-152821.jpg 3 20 7

Milostná růže pojednává o zprvu nevinném hraběcím synovi, do erotických radovánek zasvěceném jeho bratranci, jenž poté, co se v Paříži stane členem tajného klubu harémového typu plného hurisek, se rozhodne vytvořit vlastní harém na svém bretaňském zámku. Základ pro něj nalezne v Cařihradu mezi sličnými otrokyněmi, z nichž fantazii nejvíce rozněcuje pohledná Zubejda. Při dalších výpravách jej hojně doplňuje, až dojde k uspokojení všech erotických žádostí. 1. vydání.... celý text

Literatura světová Novely
Vydáno: , Dybbuk

La Rose D´Amour , 1880

MinaHawke
23.08.2021 4 z 5

Knihy s erotickou tématikou mám ráda a musím říct, že jsem si čtení užila.

Ládja
15.07.2020 3 z 5

Útlá romantická knížečka o lásce...hlavně té tělesné. Prostě taková klasika

PabloFuentes
14.01.2019 3 z 5

Takový opak Lady Fuckingham (Britka, žena), zatímco zde vidíme vše z pohledu muže, Francouze. Sexuální scény mi přišly napsány daleko lépe, než od Wilda, který ale byl zase naopak vtipnější. Kdyby se chlapci domluvili a sepsali něco společně, to by byla jízda :)

mysiouxsie
16.09.2018 4 z 5

Knížka o šukání, nic víc..a nakonec proč ne. Užila jsem si to.

slawa.cap
10.02.2018 5 z 5

5* spíš z nostalgie. Četl jsem někdy v roce 2003 ve vrcholu puberty :) Vydání jako dvoukniha s L. Fukingham. Půjčila mi ji moje tehdejší platonická láska a nedošlo mi, co tím asi chtěla naznačit :(
Příběh mě tehdy opravdu vtáhl a ač jsem věděl, že to není žádná velká literatura, rozhodně pro mě v tu dobu bylo veledílo. Kniha je to spíš pro sexuálně nevybité, než pro literární gurmány.

Ainslee
18.01.2018 2 z 5

No, začátek celkem ujde, pak už se to začíná opakovat a v momentě kdy si hlavní aktér pořídí svůj vlastní palác neřestí už je to vcelku o ničem. Opravdu hodně podobné Lady F. hlavně co se určitých názvů a slovních spojení týče.

polarni.kun
01.03.2013 2 z 5

Další porno podobné Lady Fuckingham, ovšem ne tak zajímavé.

sex erotika

Autorovy knížky