Milost v umírání: Jak jsme duchovně transformováni, když umíráme

Milost v umírání: Jak jsme duchovně transformováni, když umíráme https://www.databazeknih.cz/img/books/34_/346907/milost-v-umirani-jak-jsme-duchovne--lzz-346907.jpg 5 2 2

Kniha Milost v umírání nabízí důležitý náhled na transformace, k nimž dochází při umírání. Náhled, který zatím nebyl jasně vysvětlen jazykem dnešní doby. To byl jeden z autorčiných cílů – podělit se o pozorování jemných dimenzí a hlubokých transformací, s nimiž se setkáváme v blízkosti smrti, jazykem rozvíjející se moudrosti Západu. Jejím záměrem při psaní bylo zpřístupnit tento pohled co nejvíce lidem, ať už slyšeli o psychospirituální transformaci nebo ne. Snažila se zachovat výklad co nejpřesněji, ovšem tak, aby byl zároveň přístupný široké veřejnosti.... celý text

Esoterika, astrologie, okultismus Literatura naučná
Vydáno: , Maitrea

The Grace in Dying

pablito
23.02.2021 5 z 5

Knížka mě mile překvapila (na toto téma bylo vydáno mnoho braku). Je to fundovaný a praktickými příklady podložený popis toho, co se děje před smrtí těla (narozdíl od knih mrtvých, které se zabývají většinou zejména tím, co se děje po smrti těla). Podotýkám nicméně, že kniha zaujme patrně je ty, kteří se ztotožňují s transcendentální podstatou vědomí.

Ixbalanke
23.01.2021 5 z 5

Od první strany se slova knihy vrývají hluboko do mé duše a možná ještě dál, do podvědomí, kam ani přístup nemám. Je zbytečné bát se smrti, pokud se během života nestaráte jen o peníze, věci a majetek. Při duchovním rozvoji za života zažijete během umírání a po smrti velice krásné věci... Ukončeme manipulaci strachem ze smrti a ocitneme se v ráji!

umírání

Autorovy knížky