Odplata

Odplata https://www.databazeknih.cz/img/books/47_/475373/bmid_odplata-BKb-475373.jpg 5 10 5

Milo Talon série

4. díl

Talon a Chantry série

4. díl

Celé roky hledal Milo Talon muže, který zradil jeho rodinu. Když se mu ho konečně povede vypátrat, zjistí, že je z něj jen slepá troska, žijící na ranči s dcerou Barby. Když se Talon ocitne uprostřed ostrého sporu mezi rančery, nehledě na minulost se rozhodne přidat na stranu muže, který mu tolik ublížil. Rozlišit ovšem, kdo je přítel a kdo ne, nebude vůbec snadné.... celý text

Literatura světová Dobrodružné
Vydáno: , Alpress

The Man from the Broken Hills , 1975

Turlogh
05.01.2023 5 z 5

Klasický, výborný western tohoto známého autora. Zajímalo by mě kdy vyjde 2. a 3. z této série, když vyšla tak zvláštně 1. a 4. ? Nevíte někdo?
Howgh.

sackettboy
21.06.2022 5 z 5

Vynikajúci príbeh. Jeho jediný problém je, že je krátky :-). neviem či je to len mnou, ale keď sa v texte spomenú Sackettovcov vždy to má väčšie grády. Tiež by ma zaujímalo, prečo je tu táto kniha zaradená ako 8.diel série.

mala49
20.03.2022

Takové nenáročné čtení, třeba k vodě. Ale celkově mám sérii Sackettů docela ráda.
Kupodivu v tomhle případě se mi líbil víc film, než knížka, což nebývá obvyklé.

Luigi1
22.08.2021 5 z 5

L´Amour opět nezklamal.Netrpělivě jsem očekával vydání této knihy.Zde opět jsou kladné a záporné osoby a jejich boj o přežití a udržení majetku.

kokrokr
05.08.2021 3 z 5

Dobrý průměr, ale jiné knihy od L'Amoura se čtou lépe a jsou zábavnější. Například román „Na temných stezkách”, ve kterém se Milo vrací domů a pomáhá matce zachránit rodný ranč. Mezi mé nejoblíbenější knihy tohoto autora patří Lando, V Mojavské poušti, Muž na mustangu, Samotář, Galloway, Hora pokladů a Sám v horách. Ty jsou snad z celé ságy o Sackettech nejlepší.

westerny Divoký západ

Louis L'Amour