Milénium 2 - Země bojující

Milénium 2 - Země bojující

Druhý díl trilogie Milénium je časově posunut o čtvrtstoletí dál. Místo širokého pohledu na globální události čtenář sleduje příhody policisty Salzmanna, v závěru prvního dílu rovněž proměněného na ještěra, který se stává hříčkou v rukou zločineckého gangu produkujícího nebezpečnou drogu, schopnou proměnit člověka ve vraždící bestii – „dropauta". Ačkoliv kniha intelektuálně nedosahuje prvního dílu, jde o autorův nejčtivější román, s akcentem na napětí a prudkém ději. Autor v ní rozehrává problém člověka, který sloužil zlu v domnění, že koná dobro....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/28_/28159/milenium-zeme-bojuji-28159.jpg 3.933

Milénium (O. Neff) (2.)

Romány, Sci-fi
Vydáno:, Millennium Publishing

Peti
16.09.2015

Druhý díl ze série měl dle mého názoru naprosto strhující děj. Salzman, bývalý policajt a nyní ještěr, Skupina, dropauti a k tomu válka s Nemesis...

martin6849
09.09.2015

No nevím, o tom, že to je autorův nejčtivější román, bych teda polemizoval. Ano, bylo to lepší než první díl a celkem se to dalo číst, ale že bych z toho byl nějak odvařený tak to teda zase ne.

Ondřej Neff píše divné knížky a líbí se mi to na něm (třeba takové Celebrity jsou slušná úchylárna) a tohle je divné dostatečně, přesto, četl jsem od něj lepší věci.

Pepek24
18.12.2014

Salzmann rullez... a boje alfa linkta s dropauty.., lahůdka

gersie
09.04.2014

Na konci prvního dílu vypadá , že vše je ztraceno a není žádná šance to rozmotat. Nedával jsem autorovi příliš nadějí to
rozmotat. Velice mne překvapil jak bravurně to zvládl. Obdivuji jeho skvělou fantazii.

Ondřej Neff

Ondřej Neff