Milenec snov

Milenec snov https://www.databazeknih.cz/img/books/42_/42268/bmid_milenec-snov-u1P-42268.jpg 4 358 45

Noční lovci série

Julian Macedónsky bol neohrozený sparťanský generál, ktorý nepoznal porážku. Z najvyššieho vrchu slávy však padol až na dno ľudského utrpenia. Dostal sa do pozície otroka lásky. Statný nádherný muž, ktorý vždy priťahoval zraky žien, si už nevyberá. Ženy si vyberajú jeho. Prináša rozkoš a uspokojenie. Odovzdane si plní povinnosti a na to, žeby svoju kliatbu mohol zlomiť, už dávno zabudol. A zrazu sa v tme rozsvieti iskra nádeje. Svetlo lásky, v ktorú už nedúfal a ktorú vlastne ani nikdy nepoznal. Grace Alexanderová v ňom nevidí otroka, obetovala by preňho všetko. Zlomí veľká láska stáročia trvajúcu kliatbu?... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Ikar (SK)

Fantasy Lover , 2002

Iworri
13.05.2014 4 z 5

Kdo by si mohl jenom představit, že mě to tak chytne a bude mě to bavit ? Já rozhodně ne :D Knížku s podobnou božskou tématikou jsem četla úplně poprvé a i když mi to přišlo chvílemi jako vystřižené ze seriálu Herkules, opravdu se to četlo výborně. Žádný z hrdinů se zbytečně v ničem dlouhosáhle nenimral a celé to bylo svižné, odlehčené, nenáročné, vtipné a velice fajn :)

Monicay
12.05.2014 4 z 5

Série Temných lovců od S. Kenyon už dlouho patří mezi mé oblíbené. Jsem moc ráda, že konečně vychází i v ČR a doufám, že nakladatelství Ikar postupně vydá všechny díly. Milenec snů je příjemným úvodem do této série, a i když rozhodně nepatří k nejlepším, je to fajn kniha se kterou může čtenářka strávit sobotní ráno.

Doriana.M
18.03.2014 5 z 5

Kniha dorazila včera poštou (koupena v předprodeji). V minulosti jsem ji již četla a užila jsem si ji stejně jako poprvé. Zde i v celé sérii se mi líbí současný náhled na "zapomenuté" bohy řeckého panteonu a jejich zapracování do naší doby. Jelikože se jedná o zahájení celé série, je příběh odpočinkovější, než některé z pozdějších knih, je čtivý a na konci má čtenář(ka) dobrý pocit ze závěru.
Doporučuji všem pro příjemné strávení odpoledne s knihou :-)

hrubik
22.11.2013 3 z 5

Pro mě trošku slabší než Noční rozkoše, což byla první knížka od téhle autorky, co jsem četla. Asi už to nebylo něco nového, neokoukaného. Místy se mi knížka hodně líbila, někdy mi přišla docela nudná. Dávám 3,5 hvězd.

ElisR1
18.11.2013 5 z 5

Vtipná a dobře napsaná kniha. Vím, že tahle autorka píše skvěle, ale pokaždé mě její styl uchvatí.