Miesto činu – Staň sa vyšetrovateľom!

Miesto činu – Staň sa vyšetrovateľom!
https://www.databazeknih.cz/img/books/28_/285325/bmid_miesto-cinu-stan-sa-vysetrovatelom-lv0-285325.gif 3 6 6

"Boli sme v opus... veď viete... rozprávali sme sa o Juddovi a o chlapíkovi, ktorý ho sledoval. Ja som stála pri dverách, vlastne za nimi, keď sa odrazu otvorili. Všetci sme stuhli. Bol to on..." z prepisu vyšetrovania podozrivej Amandy Telefonát, zvuky krokov, úder a zvuk tela, ktoré dopadlo na dlážku. Skupina vydesených tínedžerov v panike uteká z miesta činu. Na druhý deň, v skorých ranných hodinách policajt objaví telo a rozbieha sa vyšetrovanie. Nemožno strácať čas – staň sa detektívom a zatkni vraha, ešte kým sú stopy horúce. Zbieraj dôkazy, poskladaj z nich obraz zločinu a odhaľ pravdu. Iba ty dokážeš chytiť vraha!... celý text

Pro děti a mládež
Vydáno: , Fragment (SK)

Scene of the Crime , 2010

Elulilinka1
12.07.2017 5 z 5

Nemám slov. Ale samozřejmě v dobrém. Toto je vynikající kniha pro každého malého detektiva. Určitě doporučuji!!!

Mixxa
23.02.2016 1 z 5

Knížku jsem si jako 10ti letá tehdy jako novou půjčila z knihovny. Nebyla špatná, příběh se mi líbil i to, jak jsem ho vtažená do děje luštila. Jen jde o to, že na mne byla až moc jednoduchá. Už na první dvojstránce jsem na 99% tušila kdo je pachatel a ke konci jsem došla kvůli tomu, abych se v tom ujistila - a měla jsem pravdu. Ale jinak nebyla špatná a jako mladší bych určitě uvítala nějakou podobnou.