Michael Jackson - Tajemství ztraceného ráje

Michael Jackson - Tajemství ztraceného ráje https://www.databazeknih.cz/img/books/17_/172783/michael-jackson-tajemstvi-ztraceneho-raje-172783.jpg 4 10 2

Kniha Michael Jackson s podtitulem Tajemství ztraceného ráje je nahlédnutí do života jednoho z nejzajímavějších umělců. Dozvíte se o jeho nelehkém dětství, které ho nutilo vracet se do země Neverlandu. Protože neměl šanci vyrůst a proto navždy v srdci zůstal dítětem. Kapitoly se věnují i jeho vztahu k ženám, k dětem, k plastickým operacím a jeho hudební začátky s Jackson Five až po hity jako Thriller nebo Bad. Kniha je plná citací především Michaelovi sestry LaToya-i i Michaela samotného. Ale nejdená se o autorizovaný životopis a proto není zaručeno, že se vše stalo právě tak, jak ho autor popisu.... celý text

Literatura světová Literatura naučná Biografie a memoáry
Vydáno: , Těšínská tiskárna

Michael Jackson: Sekrety raju utraconego , 1996

jprst
23.07.2021 2 z 5

Neautorizovaný životopis, zkrátka autor se vydováděl hlavně kvůli zvýšení prodejnosti. Ale proč ne? Pokud existují čtenáři, kteří takové knihy čtou ( a já jsem se ocitl mezi nimi) nebo dokonce kupují, tak by autor a samozřejmě i vydavatel byl sám proti sobě.

dexterman
05.07.2016 5 z 5

Kniha byla dost krátká to je snad jediné co bych jí dokázal vytknout . Jinak se četla překvapivě až příliš dobře . Nevím zda jsem se o MJ dozvěděl něco zásadně nového . Určitě tam ale pár věcí bylo . Nevím jaké je tajemství ztraceného ráje . Tak aspoň doufám, že to věděl samotný Jackson

Michael Jackson, 1958-2009

Autorovy knížky