Míček Flíček

Co vše zažili dědeček a babička , když hledali neposlušného míčka Flíčka, kterého unesl drak Mrak.

https://www.databazeknih.cz/img/books/23_/235705/micek-flicek-mzV-235705.jpg 4.334
Pro děti a mládež, Pro nejmenší
Vydáno, Albatros (ČR)

Kniha Míček Flíček

Pajina68
03.03.2020

Krásná, milá knížka, kterou si nyní prohlížím se svou vnučkou a užíváme si to obě dvě. Dostala jsem ji kdysi jako malá, když jsem skončila v MŠ a nastupovala do školy. Tuhle knihu jsem opravdu milovala.

Mensa627
22.02.2020

Moc krásná pohádka, nádherné ilustrace, velká písmena. Super pro první čtení

EvikU.
31.10.2018

Je to knížka mého dětství. I dnes když jsem ji četla slyším svoji mamku jak to čte a jak u toho mění hlas a proto je pro mne tak jedinečná!

los
17.10.2018

pamatuju se ještě dobře? drak Mrak, strašák Pašák, ptáček Jarabáček a psíček Pantoflíček? a s veselými ilustracemi Sekory

SSTknihy
15.06.2018

Zábavné, vtipné a poučné. A k tomu ty naprosto úžasné ilustrace Heleny Zmatlíkové, které jsme si obkreslovali jako malí pořád dokola. Tuhle knihu z knihovny prostě nevyhodím.

niknikita
08.11.2017

Přečetla jsem ji nedávno své vnučce a byla z ní stejně nadšená, jako kdysi její táta.Krásné ilustrace Heleny Zmatlíkové dělají tuto knihu ještě poutavější.

Mistr119
06.07.2017

Knížku dostal ještě můj taťka za rozloučení se školkou, dneska už si z ní pamatuju jen policajta na křižovatce a že se mi líbila, ale škoda, že nemá takový věhlas... :-(

decemlineata
19.01.2016

Příběh nestagnuje,nenudí ,ilustrace skvělé,Co chtít pro děti víc.