Míček Flíček

Co vše zažili dědeček a babička , když hledali neposlušného míčka Flíčka, kterého unesl drak Mrak.

https://www.databazeknih.cz/img/books/23_/235705/big_micek-flicek-mzV-235705.jpg 4.246

Kniha Míček Flíček

Gibis

Zase jedna z mých oblíbených v dětství, hlavně pro ty líbivé obrázky :)

Péťa Z.

Tahle knížka mi vrací vzpomínky na prázdniny u milované babičky. Později, když už jsem to uměla, jsem si knížku četla sama. Pamatuju se na ty pěkné ilustrace.

m.zirhut

Čtu synům (4 a 6let) před spaním a spíše se snažím knížky vybírat pro toho staršího, protože mladší v podstatě vůbec neposlouchá a po pár minutách usne. Tato kniha byla první, kde i mladší půl hodiny poslouchal a o děj se více zajímal.

Pavčule
23.05.2021

Co napsat, abych neopakovala komentáře jiných ? Nechám mluvit za sebe hvězdičky .

Pajina68
03.03.2020

Krásná, milá knížka, kterou si nyní prohlížím se svou vnučkou a užíváme si to obě dvě. Dostala jsem ji kdysi jako malá, když jsem skončila v MŠ a nastupovala do školy. Tuhle knihu jsem opravdu milovala.

Mensa627
22.02.2020

Moc krásná pohádka, nádherné ilustrace, velká písmena. Super pro první čtení

EvikU.
31.10.2018

Je to knížka mého dětství. I dnes když jsem ji četla slyším svoji mamku jak to čte a jak u toho mění hlas a proto je pro mne tak jedinečná!

los
17.10.2018

pamatuju se ještě dobře? drak Mrak, strašák Pašák, ptáček Jarabáček a psíček Pantoflíček? a s veselými ilustracemi Sekory