Mezi životem a smrtí

Mezi životem a smrtí https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/393051/bmid_mezi-zivotem-a-smrti-zr0-393051.jpg 4 4 2

V této knize se střídají autorčiny představy o životě na hraně – na jedné straně myšlenky na sebevraždu a na straně druhé skutečnost, že život je krásný. Je psána ve formě deníkových záznamů, které zprvu neměl nikdo číst; dostává se vám tak do rukou materiál nejniternějších představ o světě, v němž žijeme. Najdete v ní jednoduché náměty k zamyšlení, které působí rovněž motivačně. Dále autorka popisuje boj s dosud nevyléčitelnou nemocí – hraniční poruchou osobnosti, o které se dozvěděla v průběhu života a s níž musí žít. Je to náhled na svět z jiného úhlu, od člověka, který má odlišné prožívání a v obyčejné realitě se snaží najít to nejlepší pro sebe i pro druhé. Kniha oslovuje čtenáře s podobnými problémy, s podobným trápením, je i radou pro „nepostiženého“ člověka, kterému umožňuje prožívat svět plněji a s bdělostí. Určitě je pro čtenáře správnou volbou, protože v ní každý najde svůj osud.... celý text

Literatura česká Biografie a memoáry
Vydáno: , Petrklíč

Mezi životem a smrtí , 2018

Pavouček2
20.11.2018 5 z 5

Naprosto od srdce napsaná kniha, kterou by si měl přečíst každý, kdo v životě tápe. Ať už se pere s nějakou nemocí, prožívá pubertu, nebo je jen prostě nešťastný.

8387
30.10.2018 5 z 5

Nejúžasnější knížka co jsem kdy četla je napsána od srdce a krásně se čte ????????????????

Autorovy knížky

2018  75%Mezi životem a smrtí