Mezi setbou a sklizní

Mezi setbou a sklizní https://www.databazeknih.cz/img/books/15_/154423/mezi-setbou-a-sklizni-154423.jpg 5 4 2

Slovesné umění a krásná literatura v rodinné katechezi. Kniha Mezi setbou a sklizní je pozdravem do našich rodin, kde se mezi rodiči a dětmi v prostředí důvěry, lásky a vzájemného sdílení předávají charakterové podněty umožňující rozlišovat mezi dobrem a zlem, objevovat krásu v obyčejných věcech, rozvíjet tvořivou představivost, a vstupovat do dialogu s Tím, kdo nás lidi jako první oslovil, nazval svými dětmi a vyznal nám lásku. I slovesné umění a krásná literatura dokážou v lidském srdci probouzet ozvěny tohoto Božího volání. Ze světové a české literatury vybral a uspořádal Mons. Josef Hrdlička. ... celý text

Emik87
22.02.2024 5 z 5

Z této knížky jsem naprosto unešená. Opravdu skvěle sestaveno a doplněno úryvky.

Matematicka
10.12.2013 5 z 5

Krásná kniha, která obsahuje úryvky z beletrie světové i české, které stojí za přečtení, a krátké úvahy k nim. Úryvky jsou vybrány pro společnou četbu dětí a rodičů. Úžasný výběr - díky za tuto knihu!