Mexické zlato

Mexické zlato https://www.databazeknih.cz/img/books/26_/262966/bmid_mexicke-zlato-oDu-262966.jpg 4 12 7

Přepadnout karavanu převážející zlato se jevilo Catlowovi jako skvělý nápad. Pronásledován šerifem Cowanem a mexickou armádou se musí probít indiánským územím a  překonat zrádnou poušť. Veškeré nebezpečí však bledne ve srovnání s bandou pochybných existencí, které si zvolil za kumpány.

Literatura světová Dobrodružné
Vydáno: , Alpress

Catlow , 1963

Jack Bauer
08.02.2023 4 z 5

Druhá moje kniha od tohoto autora, skvělý western, ale mám dojem, že je psán jaksi zkratkovitě.

Luigi1
08.08.2020 5 z 5

(SPOILER) Abijah Catlow a Ben Cowwan byli od dětství velcí kamarádi kteří si navzájem zkoušeli svoji sílu.Několikrát vyhrál Abijah a několikrát Ben.Když dospěli Ben představoval zákon a Abijah(Bijah) se dal na cestu zločinu,ale i tak si když byl jeden v nesnázích tak si dokázali pomoct.Ben coby šerif měl Bijaha zatknout,protože na něho byl vydán zatykač,ale objevil se mimo jiné nebezpečný zběh,který zabil důstojníka který převážel peníze jménem Miller.Ben se musí rozhodnout na koho si musí dát větší pozor.Doporučuji

mariva
12.06.2020 4 z 5

Už dlouho jsem žádný western nečetla a tak to byla příjemná změna. Příběh pobavil a oba hlavní hrdinové působili sympaticky a jejich vzájemné souboje nepostrádaly humor.

sackettboy
20.10.2016 5 z 5

Po toľkých knihách od LL sám nechápem, že stále dokáže prekvapiť.

Martin1974
30.05.2016 5 z 5

Ako fanúšik westernu a obzvlášť L´Amoura dávam všetkých päť..

witko
18.05.2016 5 z 5

Další vynikající příběh z pera tohoto autora, který byl také sfilmován.

Highlander
16.02.2016 4 z 5

L'Amour opět nezklamal. :)
Skvělý příběh s dobrým koncem, tak to mám rád. :)

westerny

Louis L'Amour