Metafyzické mříže

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Unikátní výpověď mediálně proslulého Guru Járy, přímo z vězení ve filipínské Manile, kde je nucen trávit už druhý rok svůj čas na základě sporného obvinění z rituálního znásilnění. Kniha je mimořádně působivou, autentickou reportáží z drsného asijského kriminálu, s pozoruhodnými úvahami a retrospektivními pasážemi vztahujícími se k Járovu duchovnímu vývoji i praxi jeho náboženské skupiny. Publikace paralelně vychází v japonštině, ruštině, angličtině a němčině....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/28_/286771/metafyzicke-mrize-t4m-286771.jpg 3.34
Žánr
Literatura faktu, Literatura česká, Biografie a memoáry
Vydáno, Bondy
více informací...
Nahrávám...

Komentáře (3)

Kniha Metafyzické mříže

Přidat komentář
gersie
18.07.2016

Podle mého názoru absolutně zavádějící obálka. Čtenář se dočte všechno jiné, než příběh Guru Járy. Jsou zde krátké příhody z osudů, vyprávěné spoluvězni. Jsou zde drobné denní příhody z pobytu ve vězení , vyprávěné autorem. A je zde plno pasáží vhodných pro vážné zájemce o duchovní techniky a znalce na vyšší úrovni, které "obyčejnému" čtenáři mnoho neřeknou. Jen se zde snaží vytvořit dojem velké znalosti autora a vážné zájemce zřejmě nikam vpřed neposunou. Je to taková směsice pro normální lidi často nepřehledná , či nudná a pro hledače nauk nesystematická gulášovitá směs všeho a ničeho. Škoda. Pokud by se autor vydal jedním , nebo druhým směrem , mělo by to asi větší význam. Velice hodnotím krásné obrázky !!!!

sluno
21.04.2016

Neskutečně zajímavá kniha. Poutavě vykreslená mozaika různých lidských charakterů, které se potkávají v drsném vězeňském prostředí. Autor však nenaříká na svůj osud, ale vše popisuje s nadhledem a laskavým humorem. Dějová linka příběhu je obohacena o praktická duchovní cvičení, která každý může vyzkoušet. Rozhodně doporučuji!


trava
22.03.2016

Zajímavá kniha plná magických cvičení. Vyvolává více otázek než odpovědí.

Doporučujeme

Krvavé jahody
Krvavé jahody