Metafyzické mříže

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Unikátní výpověď mediálně proslulého Guru Járy, přímo z vězení ve filipínské Manile, kde je nucen trávit už druhý rok svůj čas na základě sporného obvinění z rituálního znásilnění. Kniha je mimořádně působivou, autentickou reportáží z drsného asijského kriminálu, s pozoruhodnými úvahami a retrospektivními pasážemi vztahujícími se k Járovu duchovnímu vývoji i praxi jeho náboženské skupiny. Publikace paralelně vychází v japonštině, ruštině, angličtině a němčině....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/28_/286771/big_metafyzicke-mrize-t4m-286771.jpg 3.34
Nahrávám...

Komentáře (3)

Kniha Metafyzické mříže

gersie
18.07.2016

Podle mého názoru absolutně zavádějící obálka. Čtenář se dočte všechno jiné, než příběh Guru Járy. Jsou zde krátké příhody z osudů, vyprávěné spoluvězni. Jsou zde drobné denní příhody z pobytu ve vězení , vyprávěné autorem. A je zde plno pasáží vhodných pro vážné zájemce o duchovní techniky a znalce na vyšší úrovni, které "obyčejnému" čtenáři mnoho neřeknou. Jen se zde snaží vytvořit dojem velké znalosti autora a vážné zájemce zřejmě nikam vpřed neposunou. Je to taková směsice pro normální lidi často nepřehledná , či nudná a pro hledače nauk nesystematická gulášovitá směs všeho a ničeho. Škoda. Pokud by se autor vydal jedním , nebo druhým směrem , mělo by to asi větší význam. Velice hodnotím krásné obrázky !!!!

sluno
21.04.2016

Neskutečně zajímavá kniha. Poutavě vykreslená mozaika různých lidských charakterů, které se potkávají v drsném vězeňském prostředí. Autor však nenaříká na svůj osud, ale vše popisuje s nadhledem a laskavým humorem. Dějová linka příběhu je obohacena o praktická duchovní cvičení, která každý může vyzkoušet. Rozhodně doporučuji!


trava
22.03.2016

Zajímavá kniha plná magických cvičení. Vyvolává více otázek než odpovědí.

Doporučujeme

Krvavé jahody
Krvavé jahody