Městské legendy

Možná si myslíte, že města jsou docela nudná místa, kde se můžete potkat pouze s nerudnými a věčně spěchajícími spoluobčany. Kdepak hledat v nich tajemné a někdy i hrůzu nahánějící příběhy. Jestli to takhle vidíte, tak to jste na omylu. Kniha, kterou držíte v ruce vás zavede do tmavých zákoutí měst a přímo před vašima očima upřede celou sít těch nejznámějších i méně známých městských legend. Radím vám, nenastupujte do podivné černé volhy ani do půlnočního autobusu -jestli je vám život milý. Smrtící hotelový větrák vás po přečtení této knížky už taky jistě nepřekvapí. Nemáte- li strach, pak tedy vítejte na stránkách novodobých pověstí a mýtů....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/42_/420886/mestske-legendy-YiF-420886.jpg 3.28
Komiksy, Pověsti, Příběhy
Vydáno, B4U Publishing

Kniha Městské legendy

jarynek
10.02.2020

Povídání k jednotlivým "legendám" mi přišlo špatné. Ne moc vysvětlující a propracované, spíše snůška všelijakých všude možně pochycených zpráv - to je snad i škoda číst, protože moc informací z toho nedostanete. Alespoň některé komiksové příběhy měly na konci pointu či vtipné zakončení, ale nejsou schopny zachránit celkové vyznění knihy.

Kate18
08.02.2020

Některé příběhy jsou zajímavé a ne příliš známé. Jiné jako o stopařích zná dnes snad každý. Čekala jsem víc informací o jednotlivých legendách. A chtělo by to i trošku delší komiksovou část, jedna stránka na příběh je málo.

Kniha2006
26.01.2020

Nevím co na těchto legendách bylo strašidelného. Komixy k příběhům by mohly být obsáhlejší a ne na jednu dvoustránku. Zajímavosti k příběhům byly celkem zajímavé. Jinak mi kniha přišla jako poznámky nějakého youtubera, který se chystá udělat video Městské legendy.