Město, venkov, láska!

Město, venkov, láska! https://www.databazeknih.cz/img/books/51_/51392/bmid_mesto-venkov-laska-Riy-51392.jpg 4 11 2

Annika, dítě velkoměsta, prožívá velkou lásku s Alexem, klukem svých snů, a svět ani nemůže být krásnější. Ale rodiče se rozhodnou koupit dům na venkově. Zchátralé stavení skoro na spadnutí. Annika se musí stěhovat. Srdce jí krvácí a propadá zoufalství. Co si počně mezi venkovskými křupany? Najednou se však mezi nimi objeví zamilovaný Jockel a taky Georg s očima jako zelené blesky, upřímná kamarádka a neznámý ctitel, který všude kolem Anniky maluje srdce. Ale nic a nikdo se nemůže vyrovnat Alexovi a životu ve městě. Nebo snad ano? A co je v životě cennější? Přátelství, nebo láska? Je možné to nějak skloubit dohromady a přitom si zachovat čisté svědomí a klid? Pro Anniku začal nový život.... celý text

Pro děti a mládež Dívčí romány
Vydáno: , BB art

Stadt, Land, Liebe

Gabriela_K
05.07.2020 5 z 5

Byla to fajn oddechová kniha.
Tento žánr moc nečtu přesto se mi kniha líbila. Byla vtipná a přečetla jsem ji vcelku rychle.
Jako letní oddechovku ji mohu doporučit.

Liduka
07.05.2020 3 z 5

Myslím, že vše je řečeno už v anotaci. Je to takový milý, místy vtipný, příběh, který nenadchne, ani neurazí. Daleko více se mi líbily knihy od stejných autorů s Ruby a Timem.

Autoři knihy

Anja Kömmerling