$soutez = 0; Mentální mapování - Tony Buzan | Databáze knih

Mentální mapování

Mentální mapování

Svými MIND MAPS (myšlenkovými mapami) zavedl Tony Buzan revoluční systém tvorby poznámek, který může pomoci rozvoji v řadě oblastí života. Praktická příručka ukazuje, jak tento nástroj používat a jak ho využít k rozvoji kreativity, k hledání řešení každodenních problémů, ke stanovování cílů, k sebemotivaci a k motivaci druhých a k tréninku a zlepšení paměti.Kniha osloví zájemce o vlastní osobnostní rozvoj, o rozvoj kreativity, o trénink a zlepšení paměti, o zkvalitnění života.Efektivní práci s mentálními mapami podporuje rovněž software Mindjet MindManager....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/54_/54279/mentalni-mapovani-54279.jpg 3.614

Ultimate book of mind maps (2007)

Literatura naučná, Psychologie a pedagogika
Vydáno:, Portál

jana4914
19.10.2014

Knížka mě pozitivně ovlivnila v poznání, že vůbec není špatné začít více využívat vizualizace. Jinak je to spíš ale takový výčet senzačních faktů o funkci a složení mozku s minimem návodů na samotné vytváření map.

Vojslava
20.06.2014

Zajímavé seznámení s technikou - asi bych nebyla schopna takto pracovat do detailu, ale jako metoda utřídění myšlenek je to zajímavé a asi to i vyzkouším.