Medvídkův deník

Knížka obsahuje pohádky: Kuřátko, Medvídkův deník, Nerozumný žabáček, Medvědí čtvrthodinky, Obří kluk a Pohádky ze starodávného města.

https://www.databazeknih.cz/img/books/82_/82625/medvidkuv-denik-82625.JPG 3.912
Pro děti a mládež, Pohádky
Vydáno, Albatros (ČR)

Skazki, 1969

Kniha Medvídkův deník

PetraBery
05.02.2018

Zajímavé, zvláštní pohádky, hodně jiné než klasické. Čtené synovi před spaním, kterému se líbily... I ilustrace, které knihu doprovází.

Elf2010
11.01.2018

Jako mala jsem tuto knihu moc nevnimala. Jako diteti asi neprijde moc pritazliva, ilustrace jsou zvlastni, ne moc vyrazne. Ted, jako dospela a jako matka, v ni vidim poklad, ilustrace jsou nadherne, a pribehy zajimave, je tam duraz na detskou predstavivost, libi se mi autoruv styl!

Lucissia
28.08.2017

U této knihy, jako u jediné, musím dát jiné hodnocení, než by si zasloužila. Normálně bych jí dala něco mezi třemi a čtyřmi hvězdami, pohádky jsou trošku zmatené, trošku pošašené...
Ale vždy, když na ni pohlédnu v knihovničce, tak vidím obraz malé Lucinky, která má zápal plic, sedí v kuchyni v zeleném křesle, na hlavě má bílou pletenou čepici, je přikrytá červenou peřinou s pohádkovými postavičkami a tatínek jí čte Medvídkův deník. :-)
A syna teď při čtení zaujala, ilustrace jsou dost nápadité, takže fakt musím dát pět hvězdiček. :-)