Medvěd Péťa a jeho přátelé

Medvěd Péťa a jeho přátelé https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/396213/bmid_medved-peta-a-jeho-pratele-dBZ-396213.jpg 5 1 1

Poučné příběhy malého medvídka, které prožívá se svojí rodinou od zimy až do podzimu. Knížka provází Péťu po celý rok. Sledujeme jeho osudy, které se právě tak mohou přihodit dětem. Malému medvídkovi se narodí sestřička, prožívá citové zmatky, učí se poznávat lásku a přátelství, seznamuje se s okolním světem a vůbec se učí všemu, co bude v životě potřebné. Každý krátký příběh nabízí dobrou radu nebo ponaučení. Kniha je vhodná pro děti do 10 let.... celý text

Leničkovec
27.08.2022 5 z 5

Moc krásné příběhy! Jako malá jsem dostala audio-nahrávku a pouštěla jsem si to dokola :-) myslím, že ještě dnes bych dokázala i nazpaměť převyprávět ty příběhy :-D

Nicméně moc doporučuji. Né jen že jsou ty příběhy moc krásné, ale za mě mohou být i pro děti poučné. Medvídek Péťa nejen poznává spousta přátel a vyvíjí se v dospělého medvídka, ale zároveň se i dostává občas do maléru kvůli své zvědavosti a neposlušnosti.