Méďové

Méďové https://www.databazeknih.cz/img/books/28_/28776/mid_medove-VKn-28776.jpg 5 45 11

Hlavními hrdiny této knihy jsou tři medvíďata, která se shodou okolností dostala do péče člověka. V devatenácti kapitolách můžete s medvíďaty prožít prvních šest měsíců jejich života.

Renike
28.01.2024 5 z 5

Fotky úžasné, styl psaní autora trošku krkolomný, příběhy jinak fantastické. Méďové nelze nemilovat <3

mia.com
15.01.2023 5 z 5

Večerníčková klasika s krásnými fotografiemi. To bylo to hlavní, co mě jako dítě zajímalo.

LunaL.
01.01.2023 3 z 5

Nikdy jsem nedokázala knihu přečíst, nesedí mi styl psaní autora. Fotky jsou ale úžasné. Ráda jsem si je prohlížela jako malá. Nedávno jsem knihu ukázala svým dětem, po tom, co viděly nejen večerníček, ale hlavně medvědí brášky v Berouně byly z knižky dost nadšené, že ji máme doma stačí si ji prohlížet a člověku se před očima odehrávají příběhy z Večerníčku

Hakate
07.09.2022 5 z 5

Knihy a večerníčky Václava Chaloupky jsem naprosto zbožňovala a patří mezi mé nejoblíbenější, krásné, nádherné , dojemné zvířecí příběhy doplněný krásnými fotografiemi.
První díl příběhu medvědích bratří Vojty, Kuby a Matěje.

Aribana
09.07.2021 5 z 5

Velmi hezká knížka se spoustou krásných fotografii.

lamar3000
02.01.2021 5 z 5

Pří běh se mi líbil mnohem víc než star wars.

1v8na
25.09.2019 5 z 5

Příběhy se mi velmi líbily. Popisuje se v nich krásná příroda, zajímavosti z natáčení a zážitky spojené s medvíďaty.
Kniha je doplněna i fotografiemi, které příběhy skvěle doplňují.
Kapitoly nejsou moc dlouhé - ideální na čtení před spaním.

psomil
02.09.2016 5 z 5

tato knížka je ze skutečného života Václava Chaloupka a tří malých medvědích kluku Vojty Kuby a Matěje. Dozvíte se v ní spousta a spousta věcí z natáčení z lesa a vubec z celé přírody.

Beni
23.09.2015 5 z 5

Čtenářská výzva 2015 - KNIHA, NAPSANÁ PODLE TV POŘADU NEBO Z KTERÉ TV POŘAD VZNIKL

Tato kniha se snad ani nedá hodnotit jinak než plným počtem hvězdiček...
Dodnes si vzpomínám, jak jsem se těšila na jednotlivé díly večerníčku... Prostě krása :-)

Betka175
15.08.2014 5 z 5

Jako dítě jsem milovala jak knihu tak i Večerníček o nich :-)

puplik
15.09.2013 3 z 5

Pro děti krásná kniha,která v dnešní přetechnizované době,alespoň trochu přibližuje krásu přírody