Meditace pro začátečníky

Meditace pro začátečníky https://www.databazeknih.cz/img/books/48_/488527/bmid_meditace-pro-zacatecniky-WGH-488527.JPG 4 10 1

Zasvěcený průvodce meditací. Jak, kdy a kde začít meditovat? Z této mimořádné knížky se dozvíte vše potřebné.

Literatura světová Duchovní literatura Esoterika, astrologie, okultismus
Vydáno: , Knižní klub

Beginner´s Guide to Buddhist Meditation: Practices for Mindful Living , 2006

AriaLovesBooks
29.11.2022 4 z 5

Tato kniha mě zaujala primárně proto, že jsem o meditaci nevěděla příliš informací a chtěla jsem se je dozvědět. A zároveň mi tyto techniky byly mnoha lidmi doporučovány kvůli úzkostem. Tak jsem si tedy zkusila pořídit publikaci, která pojednává právě o meditaci.

V knize je velké množství užitečných poznatků a informací ohledně této metody relaxace. Musím rovněž ocenit krásné grafické zpracování, které se rozhodně povedlo! V knize se čtenář setká se spoustou fotek, jež se dokonale hodí k danému tématu. Ačkoliv je knížka opravdu povedená, na mě byla místy příliš stručná. Ano, je to knížka pro začátečníky, ale přeci jen mi přišlo, že v některých pasážích chyběl podrobnější popis, který by danou techniku přiblížil lépe.

Knihu doporučuji všem, kteří se začali zajímat o meditaci - ať už teoreticky, nebo prakticky.

meditace

Kniha Meditace pro začátečníky je v