Meditace jako píseň duše

Autor uvažuje o meditaci ve vztahu k našemu běžnému životu. Je to v pravdě učebnice jak meditovat, abychom jako lidé naplňovali své poslání zde na Zemi, žili jsme spokojení a šťastní. Je to návod, jak rozpoznat a vyhnout se falešným prorokům, jak neztratit sám sebe ve víru materiální hamižnosti a dostát světlu v nás, že jsme ho hodni. Návod, jak myslet, mluvit a jednat čestně a pomocí meditace čerpat v tichosti z moudrosti věků....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/11_/119892/meditace-jako-pisen-duse-WCw-119892.jpg 4.65
Duchovní literatura, Osobní rozvoj a styl
Vydáno, Dobra

Kniha Meditace jako píseň duše

bytost
01.01.2017

Dočetla jsem tuto knihu a chce se mi dlouho mlčet. Jako proč? Abych si uchovala to vnitřní světlo a krásu, které ke mě z písmen v knize promlouvala. Je úžasné, že se panu Funkovi podařilo na tak málo stran vtěstnat tolik hutných informací o nás lidech, našem směřování v tom, být hodni toho světla v nás.
Kniha nám při troše dobré vůle umožňuje stát se moudrými a rozlišovat včas falešné proroky a chrání nás před nástroji manipulace. Kdo chce žít život tak, aby až nadejde jeho čas, mohl říci: ,, bylo to krásné a stálo to za to!,, čtěte a radujte se z každého nového dne !

Tajemství
Tajemství