Matčina volba

Matčina volba https://www.databazeknih.cz/img/books/38_/388432/mid_matcina-volba-YQI-388432.jpg 4 229 84

Tehdy: Madeleine žila pro svá dvojčata, Aidana a Annabel. Vždycky byla přesvědčená, že by pro ně byla ochotná i zemřít. Jenže v den jejich desátých narozenin prošla její láska zatěžkávací zkouškou. Na dveře u nich totiž zaklepal vrah a přinutil ji učinit děsivé rozhodnutí: které z dětí přežije, a které zemře – syn, nebo dcera? Dnes: Madeleine se zotavuje v nemocnici a zoufale se snaží přijít na to, proč se jí musel v jediném okamžiku zbortit celý svět. Postupně se jí začínají navracet bolestné záblesky vzpomínek na všechno, co k tragickému dni vedlo. A v tu chvíli pochopí, že život její rodiny stále visí na velice tenkém vlásku…... celý text

Literatura světová Romány Thrillery
Vydáno: , Mladá fronta

The Choice , 2017

klaraj093
06.01.2019 4 z 5

Kniha byla zajímavá. Zpočátku mě to moc nechytilo a přišlo mi že hlavní hrdinka opakuje to samé dokola, až mě to přestalo bavit.. Ale kolem půlky knihy se děj začal více hýbat a konec byl fajn..

Danago
04.01.2019 3 z 5

Originálně zpracované , ale už příliš často se objevující téma. Čekala jsem od knížky něco jiného, anotace klame. Za mě to bylo hodně průhledné. Trochu moc překombinované. Úplné nadšení nesdílím.

snoopylady
02.12.2018 4 z 5

Nebyl to špatný příběh - něčím zvláštní a originální. Přesto, že jsem téměř od začátku věděla "kdo je kdo", kniha se četla plynule. Byla i napínavá. Na pět hvězdiček to není, ale slušné čtyři dávám.

Stanislava27
23.11.2018 5 z 5

Výborna kniha. Knihu môžem len odporučiť!!!

thrillery pro ženy

Autorovy knížky