Masožravý lunapark

Masožravý lunapark

Výraz masožravý, který se objevuje v názvu této knihy, by vás měl varovat, že tato kniha obsahuje krvelačný děj a že proto není sebemenší důvod, proč byste ji měli číst. V tomto masožravém svazku se skrývá tak skličující příběh, že jakákoliv dávka jeho obsahu může přivodit mnohem větší žaludeční potíže než nevyvážená strava. méně textu

https://www.databazeknih.cz/images_books/74_/742/masozravy-lunapark-742.jpg 4.4124

Řada nešťastných příhod (9.)

A Series of Unfortunate Events, Book the Ninth: Carnivorous Carnival (2002)

Dobrodružné, Pro děti a mládež
Vydáno:, Egmont (ČR)

bibi.r
17.12.2015

Opět díl, který mě příliš nezaujal a poměrně dlouho mi trvalo, než jsem ho dočetla.

Dinosaur
01.07.2015

(9/10) Čím víc se člověk blíží ke Konci, tím je série napínavější (a také absurdnější, ale to už k ŘNP zkrátka neodmyslitelně patří. (06.08.2013)

Posli
17.03.2013

Už se těším až se dostanu ke Konci. Je to zajímavé a napínavé. Občas ale kroutím hlavou nad tím, jak to je nereálné, ale přitom to podle mě má působit opačně.

Lucka66
10.02.2013

První z dílů Nešťastných příhod který jsem přečetla a i hned jsem si tuto sérii zamilovala :)

studentik
05.10.2011

Konečně jsme zase blíže k rozluštění záhady sourozenců...Už se těším na další díl.