Máš proč věřit

Máš proč věřit https://www.databazeknih.cz/img/books/74_/74456/mas-proc-verit-74456.jpg 4 58 6

Věř mi série

Croyants des Trois, tajemní ochráni, podruhé v boji za dobro a lásku. To nejlepší z Harryho Pottera, ale pro dospělé… Sariel, Rufus a Felix, tři bratři nadaní magickou mocí, nad nimiž dokáže zvítězit jen nejmocnější kouzlo na světě – láska. Fabia Fairová je čarodějka. Když ale na vymrzlé ulici najde bezmocného mladého muže postiženého naprostou ztrátou paměti, nedokáže si s tím poradit ani ona. K jejímu úžasu se však později ukáže, že i on patří ke Croyantům, lidem nadaným magickou mocí. A nejen to. Za útokem na něho stojí jejich společní nepřátelé. Když pak unesou Fabiina bratra, nemilosrdný boj mágů začíná. Začíná však i něco jiného – láska. Mezi krásnou čarodějkou a zachráněným mágem Rufusem zahoří plamen vášně. Co si ale počít, když je zlá kouzla uvrhnou do dvou přízračně spojených, a přesto beznadějně oddělených světů?... celý text

Literatura světová Romány Fantasy
Vydáno: , Metafora

Reason to Believe , 2006

vladka16
23.01.2021 5 z 5

Tento díl jsem slupla jako malinu. Pro mě by mohl být jako první, ale vůbec to nevadí , jak to je. Seznámila jsem se s dalšími postavami a líbilo se mi to moc. Tak hurá na další díl.

LadyCotton
17.05.2018 4 z 5

Pěkně napsaná knížka splnila přesně to co jsem od ní očekávala. Dobré je, že není nutné číst předchozí díl (Když uvěříš) a ve své podstatě ani následující (Věř mi).

Adriana21
28.06.2016 3 z 5

Celkem povedená kniha. Fabia s Rufusem jsou velmi sympatičtí a oblíbila jsem si je. Dějová linie knihy se odehrává dříve než kniha první Když uvěříš, což mne ze začátku trochu zmátlo :) Ale jinak fajn oddechová kniha.

Poutnice
01.10.2013 5 z 5

tenhle díl bych řekla je ze všech nejpropracovanější, řekla bych, že se mi i nejvíc líbil. Opět se četl skoro sám :)

Dandulka
14.06.2012 4 z 5

Asi nejslabší díl celé trilogie, ale ušlo to.

Senza Jenka
10.12.2011 3 z 5

Tenhle díl je trochu lepší, než první (chronologicky druhý). Jenom ten začátek - spousta tělesných funkcí...

magie

Jessica Inclán
americká, 1962
2008  69%Když uvěříš
2011  74%Máš proč věřit
2011  70%Věř mi

Kniha Máš proč věřit je v