Věř mi

Věř mi https://www.databazeknih.cz/img/books/81_/81330/bmid_ver-mi-Bqj-81330.jpeg 4 49 8

Věř mi série

< 3. díl

Sariel, Rufus a Felix, tři bratři nadaní magickou mocí, nad nimiž dokáže zvítězit jen nejmocnější kouzlo na světě - láska. Pohledný svůdce Felix je sice čaroděj, ale byl by raději, kdyby si mohl dál užívat ve svém přímořském ráji. Ani trochu se mu nechce odjet do Paříže, kde má z rozhodnutí magické Rady hrát obyčejného člověka, aby odhalili úskoky nepřítele. A to navíc ve dvojici s překrásnou Sayblee, která mu už celé roky úspěšně odolává. Jenže zlo, hrozící zničit svět čarodějů i lidí opět povstává, a boj se zdá příliš těžký… Zvlášť když se temný zloduch Quain pokusí udělat ze Sayblee svou loutku a nástroj zkázy. Zbývá jediná naděje, jediná síla, která může vše zachránit…... celý text

Literatura světová Romány Fantasy
Vydáno: , Metafora

Believe in Me , 2007

brankaemka
08.01.2022 4 z 5

Čakala som viac od poslednej časti, pre mňa zo začiatku bola nezaujímavá ťažko sa mi čítala ale koniec nabral na obrátky. Ako celá séria sa mi veľmi páčila.

angelbooks
11.09.2016 5 z 5

Sice bych tuto knihu měla číst jako 3. díl ale přečetla jsem ho jako druhý.
Sice se mi líbil víc 1.díl ale to nevadí i tak ji doporučuju.
Myslím, že jsem už dlouho hledala podobnou knihu a když jsem ji našla, nemohla jsem se od ní skoro odtrhnout :D.

Adriana21
12.07.2016 3 z 5

Super oddechová kniha :) Celkově se mi líbila. Felixe s Sayblee jsem si oblíbila a jako postavy mi byli sympatičtí. Konec taky fajn, takže paráda :D

Teraka
04.04.2015 3 z 5

Trilogie, která by jako čistá fantasy měla dobrý náboj, pokulhává díky laciným erotickým pasážím, kdy k milostným aférám dochází v těch nejméně pravděpodobných okamžicích např, uprostřed bitvy. Absolutně nechápu. Plus tohoto závěrečného dílu je v tom, že výše zmíněný neduh je zde částečně omezen co do popisu.

danka13
15.03.2014 4 z 5

Nejprve jsem myslela, že knihu ani nedočtu, ale nakonec mě tak zaujala, že jsem se na ni začala těšit.

Poutnice
01.10.2013 5 z 5

taky bych řekla, že je tenhle díl tak nějak nejslabší, ale pořád skvělej. Je v něm míň...jakoby všeho. Tak nějak jakoby autorka chtěla mít už všechno za sebou, tak to odnesl chudák Felix. Myslím tím, že byl oškubanej o spoustu stránek, například...

Dandulka
27.04.2012 5 z 5

Tuhle knížečku jsem přečetla za den a moc se mi líbila.

Senza Jenka
10.12.2011 1 z 5

S přehledem nejhorší díl celé série. Ačkoliv jsem doufala, že bude nejlepší, vzhledem k tomu, jakou měl Felix pověst. Má to všechny neduhy předchozích dílů, plus nějaké navíc. Rozvláčné a tak podivně ukňouraně paromantické až přeslazené.

magie

Jessica Inclán