Martinka v nemocnici

Martinka v nemocnici https://www.databazeknih.cz/img/books/43_/4321/martinka-v-nemocnici-4321.jpg 5 28 6

Martinka série

Martinka se po ošklivém pádu z kola ocitá v nemocnici,kde jí čeká operace kolena. Skončí ovšem operace dobře?

Literatura světová Pro děti a mládež Příběhy
Vydáno: , Svojtka & Co

Martine l’accident , 1996

jarkaska
27.06.2023 5 z 5

Další příběh malé Martinky, tentokrát z prostředí nemocnice. Holkám se moc líbil. Nádherné ilustrace.

Lily101
27.12.2021 5 z 5

Knihu, kterou jsem jako malá milovala. Přečteno po letech v rámci čtenářské výzvy (16. Oblíbená kniha Tvého dětství z roku 2016/plněna dodatečně; neměla jsem v té době zde na DK účet).

Nejsem již věková skupina, pro kterou je kniha psána, ale poselství dle mého skromného názoru má a bude to kniha, kterou jednou budu chtít číst vlastním dětem, budu-li je mít.

nikikostadinova
23.03.2021 4 z 5

pamatuju živě. dostala jsem jako dárek :-)

Knihomolka506
20.01.2021 5 z 5

Hodně dílů Martínky jsem četla jako malá na druhém stupni zakladky , když jsem byla nemocná a to bylo ( a je stále) kvůli rychlému spalování hodně často a tak jsem četla a četla.. Příběhy nemocné Martínky jsem si oblíbila tak moc, že tím vlastně začala moje dětská laska k malé holce , která k sobě přitahuje trapasy a problémy jako magnet♥️

Osice
18.11.2019 5 z 5

Četly jsme s dcerou asi už 5x, vezla ji i k babičce a často si ji sama prohlíží a vypráví si podle ilustrací. Ty hezky doplňují text.

Dcera nejvíc řešila, jestli Martince zašijou roztržené kalhoty a jestli ještě uvidí svoji čepici, kterou při pádu z kola ztratila:-) Taky ji fascinovaly masky, které si děti vyrábí v nemocnici na karneval a Martinka jako japonská princezna...

felix6338
06.11.2014 5 z 5

Nádherně ilustrované příběhy o Martince, milé,dětské, krásné...přál jsem si žít její dokonalý život :)

nemocnice, špitály

Gilbert Delahaye
belgická, 1923 - 1997
2005  95%Martinka: Velká kniha příběhů 3
2002  93%Martinka: Velká kniha příběhů 1
2002  93%Martinka v nemocnici
1999  92%Martinka malou baletkou
1998  91%Martinka u tety Lucie

Kniha Martinka v nemocnici je v