Martinka: Krátké příběhy pro hezké sny

Martinka: Krátké příběhy pro hezké sny https://www.databazeknih.cz/img/books/34_/346204/mid_martinka-kratke-pribehy-pro-hezke-s-oyq-346204.jpg 4 5 2

Znáte Martinku? Je to moc šikovná holčička, která zažívá všelijaká dobrodružství. Tato knížka obsahuje šest krátkých Martinčiných příběhů, jež jsou ideální jako četba před spaním. Jsou to příběhy napínavé a poučné zároveň. Martinka v nich objevuje zvířata v přírodě, poznává pravidla chování ve velkoměstě, ale i slušnosti a zdvořilosti. Ve většině příběhů se potkáte i s Martinčiným bráškou Honzíkem nebo některým z dalších členů jejich veliké rodiny. Samozřejmě nesmí chybět Martinčin pejsek Alík! Pohádkový svět Martinčiných dobrodružství je dětem šitý na míru – nic v něm není nemožné. Kniha je plná působivých ilustrací. Zaposlouchejte se nebo se začtěte… Martinčina knížka vám přinese hezké sny.... celý text

Elen.aja
12.01.2022 5 z 5

Naše děti baví moc, chtějí ji číst stále dokola. Realistické příběhy ze života a pěkné něžné ilustrace.

Karcoolka2210
08.01.2021 3 z 5

Nie je to zlá kniha pre deti, ale ani nič výnimočné. Malým deťom sa páčila (3-4 roky), starším deťom veľmi nie (5-6 rokov). Kniha je plná ilustrácií, čo je pre deti plus.

Autoři knihy

Marcel Marlier