Martina

Martina https://www.databazeknih.cz/img/books/83_/83965/mid_martina-83965.jpg 4 17 4

Martina je dívka, jíž by mohla každá druhá závidět. Má nejenom prima rodiče a kamarádky, ale i stádo koní, na kterých může jezdit, kdykoliv chce, a o maminčině chovatelské stanici psů a koček ani nemluvě. Její maminka pořádá každé prázdniny tábor, na kterém se děti učí jezdit na koních. Martina a její nejlepší kamarádka Dominika jí pomáhají. Martina ale přes to přese všechno není šťastná. Stále si myslí, že na venkově o něco přichází. Sní o městském životě, o večírcích, diskotékách, šatech poslední módy a střevíčcích na vysokých podpatcích. Marně se jí rodiče i kamarádky snaží její sen vymluvit. Martina si ale nakonec svou prosadí...... celý text

Emik87
19.02.2024 3 z 5

Knížka mě popravdě moc nezaujala.

Ann98
13.11.2017 5 z 5

Není to úplně nic světoborného. Pro mladší holky ale skvělé čtení. Hlavní hrdinka Martina je dívka, jíž by mohla každá druhá závidět. Má všechno, o čem mohou ostatní dívky jen snít, ale přes to přese všechno není šťastná... Každý máme v životě něco, co nám ostatní budou závidět a my bychom za to měli být vděčni a vážit si toho (i když možná toužíme úplně po něčem jiném).

MíšaK.
09.05.2015 2 z 5

Mě tato kniha přišla ze začátku moc zdlouhává a naopak konec moc zrychlený. První týden prázdnin strašeně podrobně popsaný a doba, kdy je na střední je to strašně zrychlený. To je asi tak jediný mínus a jinak se mi knížka líbila.

Radkab.
02.05.2012 5 z 5

Jestli si dobře vzpomínám, tohle byla první knížka od Zuzany Franckové, kterou jsem přečetla. Bylo mi asi 10 a poradila mi jí kamarádka. Od té doby jsem si několik dalších let půjčovala knížky od paní Franckové opravdu ve velkém :)

Zuzana Francková
česká, 1951