Království pekla

Království pekla

Generální prokurátor shromažďuje důkazy proti militantní skupině, která napadla zvláštní armádní konvoj. Království pekla vlastně navazuje na jeho předcházející román Znamení zla. Hlavním hrdinou je opět Martin Vail, který se stal generálním prokurátorem státu Illinois. Po přepadení transportéru plného zbraní zůstanou všichni vojáci mrtví, včetně posádek doprovodných vozidel. Prezident dá pokyn, aby byly pachatelé co nejdříve dopadeni, nebezpečný náklad nalezen a zároveň, aby se podnikl rychlý právní zásah proti jedné ultrapravicové militantní skupině. Tímto úkolem je pověřen právě Vail a má zhotovit oficiální obžalobu. Martin se ho ujme s plnou vervou, ale netuší, že se znovu utká se svým úhlavním nepřítelem, psychopatickým vrahem a nyní náboženským fanatikem, Aaronem Stamplerem. Thriller se odehrává v několika rovinách s řadou postav, které trochu ztěžují jeho přehlednost....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/33_/33566/kralovstvi-pekla-33566.jpg 3.58

Martin Vail (3.)

Reign in Hell (1997)

Literatura světová, Thrillery
Vydáno:, BB art

Kerberos
19.06.2017

Předchozí díly byly mnohem lepší.

guru
29.06.2015

Celkom zaujímavý pohľad na politiku a militantné skupiny, ale priveľa akčných scén, ktoré nevyhľadávam, a málo brilantných právnickych ťahov Martina Vaila, ktoré som u autora naopak očakával.
Čítalo sa to ale dobre.

krejcovka76
06.01.2014

Ze všech 3 knížek pro mě nejslabší, vše gradovalo až na posledních 50 stranách, každopádně i tak spokojená s vyústěním nekonečného boje Martina Vaila s Aaronem Stamplerem.

William Diehl

William Diehl