Martin a jeho myši

Martin a jeho myši https://www.databazeknih.cz/img/books/10_/100109/mid_martin-a-jeho-mysi-100109.jpg 4 6 3

Veselá knížka se sympatickým hrdinou, malým kocourkem Martinem, a s půvabnými scénami z jeho skrytého života, psaná s pochopením pro odlišnost. Martin totiž, místo aby myši chytal jako jeho kocouří sourozenci, udělá si z jedné myšky a jejich dětí kamarády. 112 str., 14,5 x 20,5 cm

Pro děti a mládež
Vydáno: , Albatros (ČR)

Martin’s mice

Aninka36
08.06.2020 2 z 5

Divně vzhlížející obrázky vás odradí si ji přečíst. Jinak moc divná jména. Čte se až moc rychle. Zvláštní kniha.

Taťka Hraboš
27.02.2018 5 z 5

Výborná knížka. Základem je skvělý nápad - příběh kocourka, který chce stejně jako lidi mít domácí mazlíčky, aby si nakonec tuto ponižující úlohu sám vyzkoušel, vyšperkovaný ovšem i napětím, výborně zpracovanými postavami (ač jde o zvířátka, v mnoha jejich myšlenkách a způsobech chování poznáme sebe sama či lidi ve svém okolí) a osvěžujícím humorem, který z téhle knížky dělá příjemné čtivo i pro předčítajícího dospělého.

Naglice
31.01.2012 5 z 5

Opravdu kouzelná knížečka, která potěší snad všechny malé i větší čtenáře. Příběh o kocourkovi Martinovi, který chová myšku Drusilu a později i její dětičky: Čísla a Měsíce, a také Drusilina manžela. Jaké starosti má s uhlídáním myšiček a jak se přitom učí poznávat svět... to se dozvíte až po přečtení knížky.

Dick King-Smith
britská, 1922 - 2011