Marlenka aneb Životní pouť se zázraky

Marlenka aneb Životní pouť se zázraky https://www.databazeknih.cz/img/books/31_/314915/mid_marlenka-aneb-zivotni-pout-se-zazra-5c5-314915.jpg 4 2 2

Jmenuje se Marlenka a ještě před deseti lety o ní v Česku nikdo neslyšel. Dnes u nás medový dort se sametovou chutí podle staroarménské receptury zdomácněl. Za jeho cestou nejen do českých, ale i světových cukráren a domácností se skrývá neobyčejný příběh nesmírné vůle, odhodlání, odříkání, trpělivosti, vytrvalosti a píle. Po stopách úspěchu medového fenoménu s neobvyklým dívčím jménem se teď můžete vydat spolu s námi.... celý text

Metcheque
21.02.2022 3 z 5

Poutavé dílko, četlo se jedním dechem. Zároveň se nemůžu zbavit pachuti, že šlo spíše o poněkud tlustší reklamní brožuru firmy Miko. Rozhovory mohly být daleko obsáhlejší, ostatně Avetisyanův život by vydal na román. Je doslova škoda tak zajímavé téma a životní příběh zabít na pouhých devadesáti stranách.

fojtikjirik
27.08.2018 5 z 5

Kniha je psána formou rozhovoru. Gevorg Avetisyan, podnikatel arménského původu, vypráví o založení a prvních letech firmy Marlenky. Během rozhovoru padá ale i zmínka o takových tématech jako například arménská genocida.

Autoři knihy

Gevorg Avetisyan