Astronef Merkur

Mark Stone, který byl pro nedovolený zásah na jedné primitivní planetě na tři měsíce suspendován, se na žádost neznámé půvabné blondýnky vydává na planetu Terak, která nebyla dosud prozkoumána. Vůbec netuší, jaká dobrodružství ho s věrným androidem Rayem čekají.

https://www.databazeknih.cz/images_books/31_/31051/mark-stone-astronef-merkur-31051.jpg 3.847

Mark Stone - Kapitán Služby pro dohled nad primitivními planetami (24.)

Astronef Merkure (1986)

Romány, Sci-fi
Vydáno:, Ivo Železný

Pasadenka
09.07.2017

Další díl, další skvělé dobrodružství. :) Je to pohodové počteníčko, středověk a mé milované ještěrky. Příběh mi klíčovou mimozemskou rasou připomněl Star gate, co bylo potěšující. Jak píše gogo. Naprostý rodokapsový etalon.

romankrasa
03.10.2015

Snad braková sci-fi četba. Před x-lety v dobé svého dětství jsem však stoneovky miloval

lennyd
12.04.2014

Jedna z prvních Stoneovek, která vysvětluje, jak se Mark Stone dostal ke svému astronefu Merkur, a i ke svým psychickým schopnostem (obého využívá ve všech dalších knihách nesčetněkrát).
A stejně jako většina z ostatních Garrenovek se i tato čte perfektně, netřeba přemýšlet a jen se bavit napínavým dobrodružsvím Marka a Raye...

gogo
12.02.2014

Naprostý etalon Stoneovek. Primitivně jednoduchý a lineární příběh, spousta logických failů a prakticky žádné překvapení. Přesto se Astronef Merkur tradičně výborně čte a na pár desítek minut ve vlaku dokáže skvěle zabavit. 4*

Senza Jenka
01.07.2012

Planeta se jmenuje Tarak, ne Terak. Záhadná blondýna poskytne Stoneovi nový astronef a doporučí mu, aby se řídil svým srdcem. Planetu zatím pozemská civilizace neobjevila, zato jistá cizí bytost ano, je to jakýsi druh energetické bytosti, která si vytvořila fyzické tělo, protože ale nemá na planetě dost kosmického záření, pro svou obživu, udržuje ono tělo pitím krve... A protože ten upír díky svému vynálezu přišel o pozitivní polovinu duše, je to pěkný hnusák a nejvíc se mu líbí utrpení. Klasická Stoneovka, vypnout mozek a pobavit se :o) Jenom nechápu pořadí vydaných knih.

lalak

Klasika, co dodat.