Marjánčino dobrodružství

Marjánčino dobrodružství https://www.databazeknih.cz/img/books/10_/100677/marjancino-dobrodruzstvi-100677.jpg 5 11 4

Fantazijní a krásně ilustrovaný pohádkový příběh o Sněhových dětech, od jedné z nejvýznamnějších představitelek secesního ilustrátorství a autorky klasického díla Kořenové děti.

Fantasy Pro děti a mládež Pohádky
Vydáno: , Malvern

Was Marilenchen erlebte

Varjohukka
10.02.2024 4 z 5

Tahle kniha, která poprvé vyšla již v roce 1905, na mě dýchla kouzlem zapomenutých vzpomínek mého dětství. Hned jakmile jsem ji spatřila v knihkupectví, věděla jsem, že už jsem tyhle magické ilustrace někdy v minulosti viděla. Možná je to jen díky nostalgii, ale úžasné mi přijdou i nyní. A unesená byla i dcera. Z ilustrací i z příběhu skrytého v rýmech.

TerJac
05.11.2023 5 z 5

Krásná. Pěkně ilustrovaná. Nádherná poezie o zimě a dětských rejích v sněhových vločkách.

whale77
25.07.2018 5 z 5

Krásná básnička, nádherné obrázky, náhodné setkání s „novou“ autorkou (díky jménu naší nejmladší).

LadyKet
05.03.2016 5 z 5

Tuhle knihu jsem objevila zlevněnou v jedné knize a původně jsem ji měla schovanou pro svého synovce... Ale nějak se stalo, že mi zůstala :). Synovec dostal místo toho Rumcajse.

sníh, vločky zima poezie pro děti fantazie

Sibylle von Olfers
německá, 1881 - 1916