Marie Magdalena, prorokyně eucharistické lásky

Marie Magdalena, prorokyně eucharistické lásky https://www.databazeknih.cz/img/books/44_/449516/bmid_marie-magdalena-prorokyne-eucharist-Wjp-449516.jpg 5 7 7

Nezbývá nám než s údivem hledět na ubohou, zlomenou hříšnici, která v mocném vzedmutí lásky povstává z temnot, aby se pak s naprostou jistotou hnala po cestě dokonalosti jako o závod. Vynořuje se z bezútěšných rozvalin vlastního života a stává se nebeskou přebornicí lásky. P. Sean Davidson vidí Marii Magdalenu jako vzor kontemplace, adorace, dokonalé kajícnosti, bezmezné lásky a důvěry k Ježíši, pro niž Mistra následuje pod kříž, zatímco všichni utečou, kvůli níž běží jako první k hrobu, zatímco ostatní se ze strachu schovají. Je přesvědčen, že Marie Magdalena v Ježíši již během jeho pozemského působení intuitivně vidí Krista, klaní se mu a miluje jej až za hrob.... celý text

Duchovní literatura Náboženství
Vydáno: , Hesperion

Saint Mary Magdalene, Prophetess of Eucharistie Love , 2017

Kerolka_P.
27.01.2021 5 z 5

Jistojistě jedna z nejlepších a nejkvalitnějších knih křesťanské literatury. Nemohla jsem se odtrhnout a jen jsem žasla.

bílárůže
25.10.2020 5 z 5

Jedná se o velmi hlubokou knihu plnou otázek a odpovědí. Četba tohoto díla mi netrvala tak dlouho a jistě bych si ho ráda v budoucnu znovu přečetla. Kniha mi přiblížila život svaté Marie Magdaleny a vedla mne k přemýšlení nad jejím životem. S většinou faktů a názorů autora jsem souhlasila a povzbudilo mne, že nejsem jediná, kdo má takový názor na osobnost Marie z Magdaly. Nemám moc ráda paperbook, ale v tomto případě mi k tématu sedl a kniha samotná mě lákala už jen obálkou a designem. Určitě doporučuji dalším čtenářům, jelikož pro mě byla četba této knihy něčím výjimečným, co mě posunulo zase o kousek dál v chápání dnešního světa a mého vlastního života. Marie Magdalena byla fascinující žena, která pro mě je a navždy bude vzorem ženy, jež na svou dobu dokázala mnoho dobrého a cnostného. Jsem velmi vděčná paní překladatelce, že mi zprostředkovala tento krásný zážitek.

Autorovy knížky

2020  100%Marie Magdalena, prorokyně eucharistické lásky