Nomád

Výbušný špionážní bestseller Sundy Times pro všechny, kdo si oblíbili thriller Já, Poutník. Najdi pravdu dřív, než najdou tebe. Centrum Barcelony ochromil teroristický útok. Na severu Francie byla rozprášena elitní jednotka tajných agentů. Ve vyprahlé poušti stojí děsivý ústav pro sirotky. A uvnitř MI6 se skrývá zrádce… Jen jeden muž dokáže odhalit, co všechno je za tím – pokud zvládne zůstat tak dlouho naživu....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/35_/354140/big_nomad-cAK-354140.jpg 3.8233

Marc Dane 1.

27.11.2021

Na Já, Poutník to nemá, ale špatný to taky nebylo

Morgenka
02.11.2021

Tuto knihu jsem četla celkem dlouho..tento žánr moc nečtu,ale od Ježíška doma ležela,tak jsem se do ní pustila... Musím přiznat, že první třetina mě moc nebavila..ale potom naštěstí mě to trochu pohltilo..celkem se mi to líbilo..

knihovniceVS
31.10.2021

Do téhle knížky se mi vůbec nechtělo... Jednak je to bichle, druhak špioni, dvojití agenti, výbušniny, teroristi, dětské oběti, arabské téma... Bylo to velké vykročení z mé čtenářské komfortní zóny. A něco je špatně - nemohla jsem se utrhnout :-) a nebýt nezbytných psích vycházek, ani bych se neutrhla. Prostě BOMBA :-)
Co na tom, že Marc vždy zázračně unikl všem nástrahám... Vždyť to je přece základní vlastnost všech literárních i filmových akčních hrdinů :-)
Myslím, že minimálně jedno pokračování dám ještě zcela určitě.
A opět díky svému čtenáři, že mi tuhle knížku půjčil.

Annkag
16.09.2021

Pre mna to byl jeden z nejlepsich romanu z oblasti tajnych sluzeb...
Urcite si dam pokracovani.

martina4041
31.07.2021

(+ SPOILER) Tohle nedám, čtu tuto knihu snad dva roky. A ne a ne ji dočíst. Srovnávat tuto knihu s já, poutník? To je vtip. Kvůli tomu jsem si ji zakoupila. Příběh, je velmi takový jak to říci a nepsat spoiler? K neuvěření jak člověk co dělá jen za PC dokáže přežít tak a toliko nebezpečných situací.

Zulufox
15.06.2021

Já se tím v podstatě protrápil, ač jsem od toho dost očekával. Kavality knihy Já, poutník to určitě nedosahuje. Nevím jeslti se odhodlám k četbě dalších dílů.

rm
24.05.2021

No, já se bavil. Ano, někdo tam může hledat nelogičnosti (a asi tam i byly), ale pro mě to bylo zábavné. Jdu na další díly.

jirimatejka
28.12.2020

(+ SPOILER) Trochu zklamání, nechal jsem se navnadit tím, že se to prý blíží románu Já, poutník (který je skvělý), ale to fakt ani náhodou. Hlavní hrdina je zdánlivě šikovný analytik, ale žádný agent, nicméně v celém románu přežije s neuvěřitelným štěstím úplně všechno jako superhrdina. Trochu obtížně uvěřitelné a hlavní hrdina ani není moc sympatický.

Navíc tam má autor dost nesrovnalosti, např. Marc musí zlikvidovat dvě auta s rušičkou signálu, reálně zlikviduje jedno a hurá může odeslat signál k deaktivaci bomby a druhé auto jaksi najednou řešit nemusí. Nebo s k němu blíží dron s raketami Hellfire, které dle autora zlikvidují vše v okruhu několika set metrů a když trefí auto, vedle kterého stojí, tak je jen trochu otřesen.

Dočetl jsem, ale další knihy autora vyhledávat nebudu.