Mapy k extázi. Léčivá cesta pro nespoutaného ducha. Učení městské šamanky

Mapy k extázi. Léčivá cesta pro nespoutaného ducha. Učení městské šamanky https://www.databazeknih.cz/img/books/90_/90035/mapy-k-extazi-leciva-90035.jpg 4 6 1

Gabrielle Roth, mezinárodně uznávaná umělkyně a léčitelka, nás v tomto klasickém díle bere s sebou na průzkum psyché pomocí pohybu. Spolu s ní se vydáváme na léčivou cestu naším tělem, srdcem, myslí, duší a duchem – vede nás za hranice ega do nezměrných prostor ducha. Toto revidované vydání Map extáze nás uvádí do pěti posvátných sil: síly bytí, síly lásky, síly poznání, síly vidět a síly uzdravení. Máme tu před sebou pět specifických úkolů, jejichž splněním se můžeme posunout z nehybnosti do extáze, a odhalit naše nejbytostnější já. V závěru knihy nám Gabrielle Roth ukazuje, jak proměnit naše životy v umění a jak proměnit toto umění v léčení. ... celý text

Duchovní literatura Esoterika, astrologie, okultismus
Vydáno: , DharmaGaia

Maps to Ecstasy: Teachings of an Urban Shaman , 1989

HanaSputnik
25.06.2018 5 z 5

„Extáze v podstatě znamená přesáhnout sebe sama, vystoupit za hranice toho, co si myslíte, že víte a že je možné. Extatický stav je zábleskem nekonečna."

Není to jen o tanci. Našla jsem v této knize popsané a pojmenované mnohé z toho, co se ve mně dlouho převalovalo bez ladu, skladu, tvaru. Očistné čtení, v mnohých směrech rozšířilo limity mého sebe-vědomí, ve smyslu být si vědoma sama sebe.

Gabrielle Roth
americká, 1941 - 2012
1993  83%Mapy extáze: učení městské šamanky
2010  73%Mapy k extázi. Léčivá cesta pro nespoutaného ducha. Učení městské šamanky
2016  72%Souvislosti
2012  60%Vypoťte své modlitby

Kniha Mapy k extázi. Léčivá cesta pro nespoutaného ducha. Učení městské šamanky je v