Manželské lži

Manželské lži https://www.databazeknih.cz/img/books/47_/478398/bmid_manzelske-lzi-c7R-478398.jpeg 4 195 59

Myslela si, že žije v dokonalém manželství… Když se zřítí letadlo, Iris Griffithsová sleduje zprávy z místa katastrofy s hrůzou v očích… načež se dostaví úleva. Její milovaný manžel Will sice cestoval ze stejného letiště, ale naštěstí seděl v jiném letadle. Tak proč je jeho jméno na seznamu obětí? Určitě v tom musí být nějaká chyba – její manžel by jí přece nikdy nelhal. Nebo snad ano? Iris po malých krůčkách přichází celé věci na kloub a postupem času si začíná myslet, co bylo doposud nemyslitelné. Možná je nakonec ráda, že je Will po smrti… Mrazivý a znepokojivý psychologický thriller, který představuje ideální volbu pro fanoušky Pauly Hawkins, Shari Lapeny či Liane Moriarty.... celý text

Literatura světová Pro ženy Thrillery
Vydáno: ekniha , Omega

The Marriage Lie , 2016

mirunda
06.02.2024 5 z 5

Velmi čtivá knížka, která nešla odložit. Četla jsem každou volnou chviličku. Příběh byl velmi napínavý, i když chvílemi až neuvěřitelný, ale to nic nemění na tom, že jsem byla nadšená.

Hvězdinka
05.02.2024 4 z 5

Čtivé, za mě doporučuji. Nikdy stoprocentně nevíte, zda osoby ve vaší blízkosti nemají kostlivce ve skříni a zda neovlivní právě váš život.

vojteska70
31.12.2023 5 z 5

Docela mne to bavilo, ale ona byla hloupá

martina2540
01.05.2023 4 z 5

Kniha se mi poměrně líbila, byť tam bylo několik nesrovnalostí a místy byl děj docela nereálný. Část závěru jsem tušila, nestalo se nic, z čeho by mi spadla brada.

Pavlína2019
30.04.2023 5 z 5

Jsem moc spokojená, kniha mě ohromně bavila.
Chytla a pustila až na konci.

Je dobře, zajímavě a velice napínavě napsaná. Také citlivě a dojemně.

Rozhodně doporučuji!

Renca.ch
14.11.2022 5 z 5

Kniha mě bavila, dobře a rychle se četla, námět zajímavý. Souhlasím s předchozími komentáři, že příběh,který možná je spíš pro ženy, byl občas přitažený za vlasy, hlavní hrdinka mě občas štvala, jak byla naivní anebo tak zamilovaná ;) Konec překvapil, ale mohl být víc propracovaný, i tak nelituji přečtení a knihu doporučuji.

Fleur213
16.07.2022

Vynikající knížka, napínavý děj od začátku do konce. Máte svá podezření, pochybujete stejně jako manželka a přece vás konec dostane. Opravdu bravurně napsané. Určitě sáhnu i po druhé knize autorky.

xena2711
15.04.2022 4 z 5

Pěkné tajemství hned od začátku. Kniha se dobře četla, skvělá myšlenka, i když trochu předvídatelná.

katpas76
07.01.2022 4 z 5

Velmi čtivá kniha. Napínavá. Zápletku jsem neodhalila, ne zcela, konec byl překvapivý, i když trochu zkazil dojem z celé knihy, protože mi přijde nerealistický, či hůře uvěřitelný. Přesto doporučuji, lidem kteří mají rádi napínavou literaturu, od které se nelze odtrhnout.

Zlatinka.Emilly
06.01.2022 5 z 5

Krásný příběh, který mě rozbrečel hned od začátku. Iris prožívala svůj osud v napětí a já si myslím, že její rozhodnutí stisknout nouzové tlačítko na dobu tří minut (poslední věta příběhu), bylo vyvrcholením šoku, který prožila a který se táhl napříč několika týdny. Myslím si, že tohle byla její láska ke svému manželovi Wilovi. Ráda bych se dočkala pokračování, ale asi není a nebude. Škoda, zase jeden otevřený konec.

Kubajzz
29.11.2021 4 z 5

Knížka se dobře četla, byla napínavá a konec byl zajímavý. Máte tajemství? Dejte tedy pozor, vyplavou na povrch :-) Doporučuji

ctenarkaEva
26.08.2021

Tato kniha mě moc nezaujala a rozhodně bych ji nenazvala napínavým thrillerem. Něco jsem vytušila, něco ne, ale příběh mě nebavil.

pch1976
25.08.2021 3 z 5

Musím souhlasit, takový průměrný thriller,co se dobře četl... Ale ten konec byl vážně ujetý

JaKa1974
27.05.2021 5 z 5

Napínavá, čtivá kniha a závěr opravdu nečekaný.

Surikata369
21.05.2021 3 z 5

Takový průměrný thriller, co se ale dobře četl. Jen škoda, že zhruba od poloviny knihy člověk ví hlavní zápletku, takže žádné překvapení nehrozí. Ale jinak kdo má chuť na něco jen tak na zhltnutí a ne moc přemýšlení, tak je to asi ideální :)

petra3174
02.03.2021 4 z 5

Pěkná velmi čtivá knížka. Přečetla jsem jí za večer, protože jsem chtěla vědět, jak to dopadne. Ale ten závěr! To jako vážně?

KatyM.
28.12.2020 3 z 5

Kniha se mi líbila.

lehaje
01.12.2020 4 z 5

Mně se to tedy libilo od začátku do konce. Ke konci jsem se bemohla odtrhnout a občas ve mně i slušně hrklo. Pěkné počtení.

Janík511
09.11.2020 5 z 5

Líbila se mi, četla jsem ji jedním dechem. Konec jsem takový ale nečekala.

DominaCZ
24.07.2020 3 z 5

Zavolat poldy na někoho, s kým právě tentím? ... to mi přijde poněkud ...šlapkoidní.
Líto mi ho nebylo, nebylo proč.
Bylo to čtivý, ale už to tu xkrát bylo a bylo to zdlouhavý a navíc se to lehce za půlkou dozvíme, takže ...pak už je to otrava.
Mně zemřel milý člověk nedávno, ale styděla bych se na někoho pořád takhle ječet jako ona...na ranu fakt.