Manželka mezi námi

Manželka mezi námi
https://www.databazeknih.cz/img/books/38_/382709/bmid_manzelka-mezi-nami-TS5-382709.jpg 4 919 919

Která je ta druhá? Psychologický thriller o manželství, zradě a nebezpečných pravdách. Ponořte se do příběhu Vanessy Thompsonové… Budete si myslet, že čtete o žárlivé ženě, která je posedlá snoubenkou svého bývalého muže. Bude vám připadat příšerná a pochopíte, proč ji manžel opustil a našel si náhradu. Budete si jistí, že znáte všechny jejich pohnutky i detaily tohoto milostného trojúhelníku. Jenže ať už si myslíte cokoli, mýlíte se. Dokážete číst mezi řádky a odhalit pravdu dřív, než obrátíte na poslední stránku?... celý text

Literatura světová Pro ženy Thrillery
Vydáno: ekniha , Motto

The Wife Between Us , 2017

verushka19
28.11.2018 3 z 5

Kniha se četla dobře. Byla napínavá. Nešlo se od ní odtrhnout. Ale ten konec mě docela zklamal. Čekala jsem lepší zápletku.

Janča089
25.11.2018 3 z 5

Kniha nebyla tak čtivá a svižná jako to umí jiní autoři. Námět opravdu podobný jako u Poslední paní Parishové (takže trochu zklamání, že nic nového), která mně se líbila víc a četla se lépe. Rozuzlení na konci bylo zajímavé, ale už to celé knize hvězdičku nepřidá.

Hvězdinka
23.11.2018 3 z 5

Kdybych necetla Posledni pani Parishovou, hodnotila bych vice, obe jsou si hodne podobne. Tato je o hvezdicku lepsi.

MartulkaS
21.11.2018 2 z 5

Kniha mě příliš nenadchla, nejdřív Nellie x Vanessa, potom Vanessa x Emma. Od začátku mi přišla Vanessa divná, naivní a že by potřebovala odbornou pomoc, deprese, alkohol, neschopnost postavit se na vlastní nohy potom mě zaskočilo, že zase tak hloupá a na dně není. Tlak z manželovi strany nejdřív vypadá jako oprávněný,možná někdy dokonce byl. Chvílemi mě to ani nebavilo číst.

MirkaProk
20.11.2018 4 z 5

Bezva knížka. Dobře se četla. Zhruba tak v polovině knihy jsem byla trochu zmatená, ale po pár stránkách jsem vše již zase pochopila a konec překvapivý a to mám ráda.

pavlinka0250
20.11.2018 5 z 5

Tak tohle dílko, jsem si opravdu užila. Opět jsem litovala, že musím ztrácet čas spánkem nebo v práci a nemůžu číst dál.
Za mě super a určitě doporučuji k přečtení.

marcolka
16.11.2018 3 z 5

Pěkná kniha, svižně se četla. Ale....opět hlavní hrdinka se sklonem vypít příliš alkoholu a se strachem s duševní choroby. Trochu mi to připomínalo knihu v Pasti lží. Po první části knihy jsem byla dost zmatená, byl to docela chaos a měla jsem pocit, že bych měla knihu číst znovu, abych vše správně pochopila a připomněla si souvislosti. Čekala jsem lepší zápletku a ke konci by to chtělo větší akci. Vše šlo příliš jednoduše. Poslední kapitola (epilog) mě překvapil, tohle mě nenapadlo.

TaPetra
15.11.2018 4 z 5

Napínavá, dobře ctiva.. Ale ten konec nic moc

elenk
06.11.2018 3 z 5

Neskutečný chaos...který vyplývá z toho ze knihu píšou dvě autorky....hodne mi vadily zbytečné detaily a natahování.....zachránilo to jen pár nečekaných zvratů, které ale byly stejně asi tak navíc...takze znova se opaluji: chaos, ale aspoň jsem se přesvědčila ze už nečíst jedno dílo s 2 autory...no ale nakonec ty Jo....stejně nad tím i pet dni po přečtení přemýšlím...

Marosusu
04.11.2018 5 z 5

Celkom čitateľná kniha...zaujímavá zápletka...koniec už pre mňa prekombinovany ;-) ale ako oddychovka super ;-)

eva3655
02.11.2018 2 z 5

Čtivý i když v závěru trochu překombinovaný příběh. Příjemná oddechovka od které jsem se sice ke konci nemohla odtrhnout, nicméně myslím, že za půl roku už skoro nebudu vědět o čem to bylo.

Falda
01.11.2018 5 z 5

Čtivá kniha, bavila mě. Jen ten děj byl zmatený a občas jsem se ztrácela...

Hope80
01.11.2018 5 z 5

Knížka byla naprosto super. Od začátku me bavila. Typ takových knih mám moc ráda. Bomba knížka.

Desiree
01.11.2018 4 z 5

Brilantně napsaný thriller, který Vás pobaví svou vychytralostí.

123maki
01.11.2018 5 z 5

Ze začátku jsem nevedela, která bije, od pulky mi to zacalo dávat smysl, pribeh byl napínavý po celou dobu a konec mě překvapil. Určitě mohu doporučit

Kerberos
29.10.2018 3 z 5

Trochu zmatené,konec mě překvapil.

lee5747
28.10.2018 4 z 5

Hodnotím velmi kladně, příjemné čtení, docela rychlý spád, fakt super. Jen v druhé části knihy jsem se trochu začala ztrácet v tom, kdo kdy vypráví kterou část, proto nedám plný počet hvězdiček. :)

medialstar
28.10.2018 3 z 5

Žánrová jednohubka, která se držela osvědčeného receptu, kdy nevíte, komu se vlastně dá věřit, ale nepřinesla mi nic navíc. Čtivé, udrží pozornost až do konce, jen občas trochu zmatečné v postavě vypravěče. Dobré, ale opravdu pouze dobré.

ddkk
28.10.2018 4 z 5

Tak tohle neni zadny prvoplanovy thriller. Je to promysleny spletity pribeh plny emoci, tajemstvi, ocekavani i prekvapeni. S napetim jsem sledovala jak se hlavni hrdinka snazi vymanit z patologickeho vztahu, jak se snazi zachranit i dalsi obet, ktera ji mela nahradit...Konecne rozuzleni je velkym prekvapenim - proste v zivote se za chyby vzdycky drive nebo pozdeji plati a navic - prehnana dokonalost v cemkoli je malokdy skutecna. Kniha asi neni pro kazdeho, vyzaduje soustredeni a premysleni. Presto doporucuji.

85098211
27.10.2018 5 z 5

Možná jsem divná, ale mně se kniha hodně líbila ;-). Asi i proto, že psychothrillery miluju a jsou prostě moje krevní skupina. A ani v ději jsem se nějak moc neztrácela. Kniha se opravdu moc dobře čte a jen těžko se od ní odchází. Konec je možná (víceméně) překombinovaný, ale to mi vůbec nevadilo. Za mne se totiž i přes to všechno konala velká spokojenost, proto dávám plný počet :-).