Manželka mezi námi

Manželka mezi námi
https://www.databazeknih.cz/img/books/37_/375649/bmid_manzelka-mezi-nami-Q8b-375649.jpg 4 919 919

Která je ta druhá? Psychologický thriller o manželství, zradě a nebezpečných pravdách. Ponořte se do příběhu Vanessy Thompsonové… Budete si myslet, že čtete o žárlivé ženě, která je posedlá snoubenkou svého bývalého muže. Bude vám připadat příšerná a pochopíte, proč ji manžel opustil a našel si náhradu. Budete si jistí, že znáte všechny jejich pohnutky i detaily tohoto milostného trojúhelníku. Jenže ať už si myslíte cokoli, mýlíte se. Dokážete číst mezi řádky a odhalit pravdu dřív, než obrátíte na poslední stránku?... celý text

Literatura světová Pro ženy Thrillery
Vydáno: , Motto

The Wife Between Us , 2017

kaca.ka
02.08.2018 3 z 5

Slepená spousta dílků z jiných knih. Všechno jelo tak nějak na půl plynu, ale přestože jsem si postavy celkem oblíbila, nevidím to na víc než 65 %.

RADOST
02.08.2018 4 z 5

Při četbě mě průběžně provázel pocit zmatku (zřejmě autorský záměr- šťastný? nešťastný?) a déjà vu (kde už jsem to četla?) . Kniha mi připadala jako mozaika poskládaná ze střípků knih současné "módní" vlny. Vadilo mi to, ale zároveň nutilo číst dále a rychle se dopátrat konce. Autorkám se tak vlastně podařilo tímto způsobem svou knihu zatraktivnit. A já nyní raději zabrousím do jiných žánrů, pročistím mozek. Preventivně.

helcab
01.08.2018 5 z 5

Zpočátku jsem byla trochu zmatená, ale pak jsem se zorientovala. Nakonec velmi nečekané rozuzlení.

Zlatovláska
28.07.2018 4 z 5

Toto dílo provázela masivní mediální kampaň a komentáře od čtenářů byly taktéž "plusové", a proto jsem se rozhodla ke koupi.
Kniha se četla dobře; několik pro mě pěkných překvapení se odehrálo (nic není takové, jak se zdá - což oceňuji) a závěr knihy je zdařilý.
Avšak stále jsem měla pocit, že od tohoto titulu "očekávám trošku víc" (knihu v žádném případě nelze srovnávat např. s titulem Za zavřenými dveřmi... - to je mnohem vyšší level).
Kniha se mi líbila, doporučuji k přečtení všem. Musím však ubrat na celkovém hodnocení a dílo hodnotím tedy na čtyři hvězdičky. :-)

čarodějka333
25.07.2018 5 z 5

Dalo by se napsat mnoho a mnoho.
Takže jen stručně :). Kniha mě uhranula již v knihkupectví, a neodtrhla jsem se od ní do posledního dechu (2 dny).
Za mne po dlouhé knížka, která nedovolí odložit a chytit dech.

zdehan
19.07.2018 4 z 5

Kniha byla ze začátku o ničem ale pak se to protrhlo a nemohla jsem se od ní odtrhnout byla pěkná.

edith79
18.07.2018 4 z 5

Zhltnuto za den. Bylo to napínavé, překvapivé, místy dojemné. Hodně mi to připomínalo jinou nedávno čtenou knihu na podobné téma, která byla podle mého názoru o něco promyšlenější. Proto jedna hvězda dolů. Jinak vážně dobré čtení.

Urbana
18.07.2018 4 z 5

Určitě stojí za přečtení, kniha se dobře četla, ale já od ní očekávala něco víc, proto ubírám u hodnocení.

Askarinka
16.07.2018 4 z 5

Zajímavá knížka, v druhé části jsem byla chvilku zmatená, protože jsem vlastně nevědla čí příběh čtu, ale když jsem se zorientovala bylo jasno. Povedený příběh.

Jana77
14.07.2018 5 z 5

Dokonalá!

Ajuszka
11.07.2018 2 z 5

Takove ocekavani jsem od knihy mela.. Celou tu dobu jsem cekala ze se z toho vyvine neco mnohem vetsiho.Za me teda zklamani

perpe2a
09.07.2018 4 z 5

Psychothriller to rozhodně je. Sice byla kniha občas překombinovaná a já zmatená...hlavně v půlce knihy, kde jsem si říkala: cože???? a vracela se zpět, zda jsem něco nepřeskočila, ale celkově to bylo dobré. Za mě dobré, ne skvělé.

romana0733
04.07.2018

Kniha se mi docela líbila, ale jak se tu někteří zminují , že je to podopné jako paní parishová či za zavřenými dveřmi, tak to ani náhodou, ty byly daleko lepší, tahle na ně nemá. Docela byla tahle čtivá, ale hodně zmatená, v začátku druhé části si říkám co to je, první část budí dojem, že čtete o dvou ruzných ženách, až v druhé pochopíte, že to je jinak než se zdálo. Nejvíc se mi líbil konec, ale v tomhle žánru to na plný počet hvězdiček není, četla jsem lepší.

MonikaHos
04.07.2018 5 z 5

Zpočátku jsem byla trochu naštvaná, jak moc se mi kniha jevila předvídatelná, ale nemohla jsem se víc mýlit. Po překonání rozpaciteho začátku Vás celá skvělá jízda, tak se jím nenechte odradit!

Čtenářka29
03.07.2018 4 z 5

Nejdříve jsem měla problém se v ději zorientovat,ale později jsem se od knihy nemohla odtrhnout.

Blaufik
01.07.2018 5 z 5

Autorky stvořily psychothriller, který je opravdu báječně promyšlený. Vše co se zde odehrává nemusí být úplně tak, jak to zrovna vypadá. Je to vlastně takový hon na kočku a na myš, my se jen musíme rozhodnout, jestli budeme tou myší anebo kočkou.

cleopatra11
29.06.2018 5 z 5

Kniha je přesně můj styl..tuhle si nechám v knihovně.
Dobrá hra na kočku a myš.

Tereziee
27.06.2018 4 z 5

Nebylo to úplně špatný, ale čekala jsem víc. Chybělo mi napětí...

Dancozz
27.06.2018 4 z 5

Kniha mi trochu připomínala Dívku ve vlaku a ji podobné knihy. Ačkoliv je kniha hodně čtivá, zápletka není ta propracovaná a příběh není tak nečekaný jako již u zminěné Dívky ve vlaku.

V knize se mísí kapitoly ze skutečnosti a minulosti, ale děj je přehledný a příjemně graduje. Ke konci příběh trochu ubírá na napětí a s koncem se dle mého autorky vypořádaly až příliš rychle..

Nicméně mě kniha velmi bavila a přečetla jsem ji v podstatě jedním dechem.

katst
26.06.2018 4 z 5

Oceňuji zvrat v ději asi v polovině knihy. Chvíli jsem fakt nechápala a četla pár stránek několikrát, než mi to secvaklo... To se mi snad ještě nikdy nestalo :-) Kniha se mi dobře četla a bavila mě. Malinko mi stylově připomíná Za zavřenými dveřmi nebo V pasti lží, takže pokud Vás tyto knihy oslovily, Manželka mezi námi by se Vám mohla líbít.