Manželka mezi námi

Manželka mezi námi
https://www.databazeknih.cz/img/books/37_/375649/bmid_manzelka-mezi-nami-Q8b-375649.jpg 4 919 919

Která je ta druhá? Psychologický thriller o manželství, zradě a nebezpečných pravdách. Ponořte se do příběhu Vanessy Thompsonové… Budete si myslet, že čtete o žárlivé ženě, která je posedlá snoubenkou svého bývalého muže. Bude vám připadat příšerná a pochopíte, proč ji manžel opustil a našel si náhradu. Budete si jistí, že znáte všechny jejich pohnutky i detaily tohoto milostného trojúhelníku. Jenže ať už si myslíte cokoli, mýlíte se. Dokážete číst mezi řádky a odhalit pravdu dřív, než obrátíte na poslední stránku?... celý text

Literatura světová Pro ženy Thrillery
Vydáno: , Motto

The Wife Between Us , 2017

J.x
26.10.2018 4 z 5

Zpočátku jsem měla pocit, že se v ději ztrácím, že knížce nerozumím. Asi po půlce jsem se začetla a moc se mi líbila. Doporučuji.

pastelka53
26.10.2018 4 z 5

Thriller jak Brno!
Z počátku jsem se v ději trochu ztrácela, ale jakmile se přehoupla první část začala jsem se chytat a do knihy se ponořila ještě víc.

Nikkaa
25.10.2018 4 z 5

S knihou jako takovou jsem byla spokojená, hezky se četla děj rychle plynul,co musím vytknout je jedině to že jsem byla v první polovině velice zmatená z dvou postav které zároveň byla jedna... kniha mi hodně připomíná že podobnou už jsem někdy četla. Chlapy jsou prostě divný....a proto je i tak milujeme..

biairicia
23.10.2018 3 z 5

Kniha se četla dobře. Na můj vkus tam ale byla až moc velka snaha o zmatení čtenáře, jakoby zvraty a tajemno, což ubíralo samotného příběhu. Asi zbytečně dlouhé. Epilog je docela nečekaný, ale zase možná až moc překonbinovaný. Pro mě díky tomu průměr.

klarinka9974
23.10.2018 4 z 5

Já jsem z této knihy stále zmatená. Očekávala jsem nějaké větší napětí, možná i velké tajemství, které se nakonec odhalí. Sice tam jedno jisté bylo, ale rozhodně to pro mě nebyl žádný VAU efekt.

ber
23.10.2018 5 z 5

Kniha mě velice překvapila, na začátku mi to přišlo jako Dívka ve vlaku, pak se to otočilo jiným směrem, a když jsem si myslela, že to mám tak to bylo úplně jinak .... a to mě na knize velice bavilo.

Madla686
09.10.2018

Pribeh se mi moc libil, ackoli jsem rozuzleni ocekavala, zaver mne stejne prekvapil!A jeji dalsi prinos spatruju v tom, ze divkam a zenam ukazuje to nenapadne pusobeni muze k pretvateni osobnosti zeny, az z ni udela trosku.Nase hrdinka se nastesti vzpamatovala.

ArwenAragorn
08.10.2018 5 z 5

Psychologické thrillery jako tento mám ráda. V půlce knihy jsem byla trochu zmatená, než jsem se zase našla. Přestože téma bylo dost podobné některým knihám, které jsem četla (nebudu je uvádět, abych něco neprozradila), nevadilo mi to a knihu určitě doporučuji.

Slaďoška
08.10.2018 5 z 5

V první třetině knihy jsem měla pocit, že knížka mě ničím nepřekvapí, ale nakonec měla takový spád, že jsem nechtěla přestat číst. Doporučuji!

Hannik
04.10.2018 4 z 5

Knížka se mi moc líbila. Byla to příjemná změna oproti všem detektivkám, které jsem v poslední době četla. I přesto nedávám plný počet, protože mi to na konci přišlo už trošku moc.... Každopádně knížka se četla velmi dobře a jednotlivé části překvapily.

L.Helena
03.10.2018 4 z 5

Na plný počet * to není, ale kniha se četla dobře a nepostrádala dějové zvraty. Dalo by se říct - co manželka, to překvapení. Příjemné odpočinkové čtení, lehce psycho, ale poslední dobou je na toto téma dost podobných knížek, které mě při čtení víc "dráždily".
Spoiler: Mrzí mě, že není vysvětleno, co se stalo s Dukem.

Januli
02.10.2018 4 z 5

Je pravda, že knížka je podobná Poslední paní Parisshová, ale to mi vůbec nevadilo. Závěr jsem neodhadla. Jen mi tak trochu vrtá hlavou, že manžel, dělal to co dělal, a vysvětlení je takové, že ho k tomu "donutila" situace v dětství.

alnahu
01.10.2018 3 z 5

Psycho-thriller ,který vás donutí číst a číst ,aby jste zjistili ,jak to je v tomto milostném trojúhelníku. Také jsem se občas ztrácela v ději, ale i tak jsem dočetla.

Evišťátko
29.09.2018 3 z 5

Knížku jsem dočetla, nicméně už dlouho ve mě žádná nezanechala takový pocit zmaru jako tato. Ano, pokud ji někdo zfilmuje, může to být vcelku příjemné podívání,ale jako román to drhne, pokulhává a rozuzlení je natolik laciné,až je to ve finale škoda.

melonka
22.09.2018 4 z 5

Nechci nic prozrazovat. Proto kdybych četla knihu tohoto žánru a tématu poprvé, tak by se ke mě dostavil taky wow efekt a doporučila bych ji přečíst - proto dávám 4 hvězdičky z 5. Je to zajímavé rozuzlení, takže si nemyslím, že je to úplně tak špatné, jak jsou předchozí hodnocení. Pokud máte za sebou podobné knihy na toto téma, tak se pro vás žádný wow efekt konat nebude a jen si řeknete, kdy se to prozradí a jak to nakonec skončí.
Hodně mi to připomíná knihu poslední paní Parishová, u které si myslím, že to autorka měla lépe promyšlené a bylo tam více logických návazností.

Lucibuska
22.09.2018 4 z 5

Ačkoli většinou předem nic neodhalím, rozuzleni první třetiny jsem očekávala. Kniha byla velmi čtivá, a napinava. Jen ten konec, kde se nabízelo ještě větší rozuzlení mě trochu zklamal, ale rozhodně mě děj bavil, konec nepřekvapil a celkově nejsem zklamaná.

kanitsuj
20.09.2018 4 z 5

Ačkoli čtu poměrně hodně románů podobného ražení, řadím se mezi ty, které první třetina "netrkla" a skutečně byli překvapeni zajímavou změnou perspektivy vyprávění. Vypravěč respektive vypravěčka je právě to, o čem v tomto kuse běží. Na ní příběh stojí a zároveň s ní padá. Knížka se velmi dobře a rychle čte, konec je překvapivý, ale jako by autorky potřebovaly všechno dotáhnout do absolutního rozuzlení, což s přibývajícími stránkami působí dost křečovitě a příběh ztrácí na uvěřitelnosti. O logice jednání postav raději nemluvit, to je také slabší stránka obou autorek. Knížka mne bavila, pěkně se četla, asi bych ji doporučila ke čtení, ale znovu bych ji nikdy nevyhledala.

Mermaid
18.09.2018 3 z 5

Ale ano, dá se to číst, ale je to dobré? Taková "Kniha podle kuchařky". Urcité vzorce děje fungují opakovaně a i z toho mála, co jsem v rámci tohoto žánru četla, musím říct, že se autoři pořád opakuji. To je první hvězda dolů.
Ta druhá - čekala jsem trochu vyhrocenější závěr, ale co se nabízelo, autoři nakonec zazdili a pro mě už byl konec jedna velká nuda.
Že tam některé události úplně nefungují a hlavní hrdinka se chová místy nelogicky i nereálně, za to už strhávat body nebudu, jde o oddychovku a vyšší ambice snad knížka ani nemá.

Veru.Viti
17.09.2018 5 z 5

Mně se knížka skutečně líbila. Pro někoho předvídatelný wow moment mě dostal. Já jsem tedy asi trubka, ale fakt jsem to nečekala. Do knížky jsem se začetla a nemohla jsem se odtrhnout. Bavily mě hlavní postavy, jejih přemýšlení i konec. Já jsem za sebe opravdu spokojená. Hodnotím plným počtem a doporučuji.

Matita310
13.09.2018 5 z 5

Další knížka, u které člověk musí přemýšlet. Takové knížky mám nejraději. Doporučuji.