Manželka medzi nami

Manželka medzi nami https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/399875/bmid_manzelka-medzi-nami-uzN-399875.jpg 4 914 295

Psychologický thriller o manželstve, zrade a nebezpečných pravdách, ktoré sa skrývajú medzi riadkami. KTORÁ JE TÁ DRUHÁ? Ponorte sa do príbehu Vanessy Thompsonovej... Budete si myslieť, že čítate o žiarlivej žene, ktorá je posadnutá snúbenicou svojho exmanžela. Bude sa vám zdať neznesiteľná a pochopíte, prečo ju manžel opustil a našiel si za ňu náhradu. Budete si istí, že dokonale poznáte pozadie a detaily tohto vzťahového trojuholníka. Lenže nech si myslíte čokoľvek, mýlite sa. Skutočná pravda sa skrýva medzi riadkami. Dokážete ju odhaliť, skôr ako sa dostanete na poslednú stranu?... celý text

Literatura světová Pro ženy Thrillery
Vydáno: , Lindeni

The Wife Between Us , 2017

Mikanadeta
17.08.2020 5 z 5

Tak tohle byla bomba. Jedna z nejlepších knih co jsem kdy četla. Ani na minutu jsem se nenudila, pomalu na každé stránce překvapení. Opravdu super a fakt bych to nečekala.

bogi
10.08.2020 1 z 5

Trochu se divím zde vysokému ohodnoceniz knihy.
Mě osobně tedy ničím zvláštním nenadchla. Téma bylo jako z typů filmů, které se pouštějí na nova cinema.Tzv.."na jedno brdo"- aneb další kniha o to dvou ženách a jednom muži.
Škoda tolika stránek.

tomas6792
10.08.2020 1 z 5

Trochu se divím zde vysokému ohodnoceniz knihy.
Škoda tolika stránek.

JancaKube
03.08.2020 2 z 5

(SPOILER) Kniha byla hrozně zmatená. Ne, že by se v tom člověk nevyznal ale spíš to bylo otravné. Neustálé přeskakování v ději i v čase. Hlavní hrdinka mi byla nesympatická. Tak nějak jsem si pořád říkala, ať dá Emmě pokoj, že si na vše přijde sama. I když kniha byla napsaná, tak že Emmu zachránila. Celkově mi to vše připadalo takové nudné a zdlouhavé. Pořád člověk čekal nějaký zvrat ale nic nepřicházelo. Pak se autor snažil vše nacpat na konec. Postavu Maureen jsem tam moc nechápala. Připadala mi zbytečná.

Lejdus
30.07.2020 3 z 5

Zpočátku jsem byla zmatená, kdo je kdo a taky mi to evokovalo podobný příběh jako Dívka ve vlaku, kde všechno zavání alkoholismem postavy. Naštěstí se tak v polovině knihy dá pořádně zorientovat, příběh vás vtáhne a nutí číst dál, abyste pochopili, o co v knize vlastně jde :)

micha-ella
29.07.2020 3 z 5

Až na ten přemrštěný konec to bylo docela čtivé. Když se člověk nevyzná v postavách příběhu, je to k zlosti - tady to bylo záměrem, ovšem ne ve všech detailech domyšleným. Někoho někam tlačit a pak ho zachraňovat? Důkaz s neobjednaným vínem byl úplně mimo - kdo by ho tak pochopil? A další zvláštní úvahy... Divné.

Jitka6
28.07.2020 2 z 5

Knihu jsem četla na doporučení,ale příliš mne nezaujala.

Ktecka
16.07.2020 3 z 5

Kniha se mi líbila, dobře se četla, ale bohužel to byla "Poslední paní Parrishová" přes kopírák. Celou dobu jsem měla pocit, že už jsem to někde četla.

sarkaditt
21.06.2020 5 z 5

Audiokniha: Ze začátku mi to připadalo jako příjemná oddechovka, nic nudného a žádné nervydroucí drama. Pak jsem byla chvíli zmatená v momentě, kdy se ukázalo kdo je Nelly a kdo Vanessa. Kniha obsahuje i napětí i zajímavý konec. Moc se mi líbila:)

sestricka1
05.06.2020 5 z 5

Výborná kniha, doporučuji těm, kteří mají rádi složité vztahové děje, napětí, milostné trojúhelníky...čtení jsem si výborně užila, hodnotím plným počtem *****

vekkr
12.05.2020 3 z 5

Audiokniha. Kniha mě bavila, chvíli mi trvalo se v manželkách orientovat. Konec jsem si musela vrátit, abych to pochopila. Nic překvapivého tam nebylo.

aneta2901
12.05.2020 3 z 5

Začátek byl poměrně dost nudný (ale to je pouze můj názor) a knížka mě jednoduše nebavila. Pak se děj rozeběhl a hezky utíkal, ovšem cca v polovině nebo lehce za polovinou jsem se totálně ztratila a byla celkem dost zmatená co se to vlastně stalo. Nějak mi nedocházelo která postava je která. Pak jsem se zorientovala nemohla jsem se od knihy odtrhnout, ale závěr mě trošku zklamal, čekala jsem víc, mnohem víc. Proto uděluji tři hvězdičky.

sonkovaj
10.05.2020 2 z 5

Zajímavá napínavá kniha, ale zápletka možná až zbytečně překombinovaná na můj vkus. V závěru nebyl vůbec vysvětlen příběh psychoterapeutky. A další otázky bez odpovědi....

Marley_Kid
09.05.2020 4 z 5

/čítané v origináli/
Keď sa mi nejaká kniha začne takto sebavedomo vyhrážať na obálke, že "you will make many assumptions and you will be wrong," tak je to pre mňa forma výzvy na štýl "hold my beer," takže som bol zvedavý. Osobne som sa často veľmi musel nútiť čítať, jednotlivé časové línie sa mi plietli dohromady, mal som pocit, že rozprávanie časovo aj tematicky odskakuje nielen po kapitolách, ale niekedy po odstavcoch... najprv súčasnosť, potom čo bolo pred siedmymi rokmi, teraz odstavec o tom, čo bolo pred tromi, potom flashback do čias z univerzity... občas som si chcel vytiahnuť papier, aby som si to mohol nakresliť. Ale potom prišla asi 140ta strana a ostal som že... wooow, ok. Vtedy ma kniha prvýkrát začala skutočne zaujímať. Žiaľ, druhý takýto moment prišiel až niekoľko strán pred koncom.

Po prečítaní knihy sa cítim vyčerpaný z toľkých detailov, ale zároveň dostatočne spokojný s tým, ako všetko do seba zapadlo a nič neostalo otvorené, ako sa v knihách tohto žánru veľmi často stáva. Zároveň som bol dosť rád za to, že to napokon nebola kniha plná vrážd o nejakom psychopatickom manželovi a manželke alkoholičke (a vlastne sa dosť odlíšila od The Girl on the Train a Gone Girl, o čo som sa dosť dlho bál)... ale pomerne uveriteľný príbeh s uveriteľným a zaujímavým koncom a zaujímavým záporákom. (Mimochodom, mne bola Vanessa od začiatku dosť sympatická, i keď podľa obálky som si asi mal o nej myslieť, že je žiarlivá potvora. Nevydalo :D)

Štyri hviezdičky dávam za tú zmätočnosť, ktorá mi vadila, zároveň mi je jasné, že si s tým autorky dali veľa práce a podarilo sa im príjemné dielo, ktoré stojí za to si prečítať.

Madi
07.05.2020 4 z 5

Tyhle romány ve stylu - nic není, jak se na první pohled zdá, mě baví čím dál tím víc. Párkrát jsem si musela utřídit myšlenky kdo je kdo, ale dá se to.
SPOILER: ten zvrat kdo je vlastně Emma byl úplně zbytečný. Richardovi stačí pár týdnů na psychině a je z něj najednou hodný kluk se slzou v oku? Vanessa si nakráčí do Emminy kanceláře a nikdo jí nepozná?
Ale no tááák. Za to ubírám hvězdičku.

Ani.Cka
07.05.2020 4 z 5

Opravdu povedená knížka.
Sice ze začátku mi trvalo se začíst přišlo mi že se tam moc nedělo ale od druhé části se mi to četlo líp začlo to být napínavé a ten konec prostě super.

HelenFranz
05.05.2020 4 z 5

Napínavá, čtivá a dobře napsaná. Doporučuji

HelenFranz
05.05.2020 4 z 5

Velice napínavé, krásně napsaná a čtivá doporučuji

vlaber
25.04.2020

Zajímavé,napínavé, hezky napsané a čtivé.

Bara52
16.04.2020 5 z 5

Me se to libilo moc. Prirozene plynuly dej, obstojna zapletka, od spisovatelek jsem cetla uz Anonymni divku, a moc se mi libi jejich styl - podobny jako Paula Hawkins, Joy Fielding, J.P. Delaney.