Manželka medzi nami

Psychologický thriller o manželstve, zrade a nebezpečných pravdách, ktoré sa skrývajú medzi riadkami. KTORÁ JE TÁ DRUHÁ? Ponorte sa do príbehu Vanessy Thompsonovej... Budete si myslieť, že čítate o žiarlivej žene, ktorá je posadnutá snúbenicou svojho exmanžela. Bude sa vám zdať neznesiteľná a pochopíte, prečo ju manžel opustil a našiel si za ňu náhradu. Budete si istí, že dokonale poznáte pozadie a detaily tohto vzťahového trojuholníka. Lenže nech si myslíte čokoľvek, mýlite sa. Skutočná pravda sa skrýva medzi riadkami. Dokážete ju odhaliť, skôr ako sa dostanete na poslednú stranu?...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/39_/399875/manzelka-medzi-nami-uzN-399875.jpg 3.8493
Literatura světová, Pro ženy, Thrillery
Vydáno · Lindeni

The Wife Between Us · 2017

Kniha Manželka medzi nami

Ivinka.S

Výborná kniha! Příběh hladce ubíhá stránku po stránce a zvědavost Vás pořád žene vpřed. Ke konci první částí se už dá tušit jak to je s Vanessou a Nellie, ale ani to ničemu neubírá. Na konci mi trochu chybělo více vysvětlení ohledně Richarda a Maureen, ale i bez toho je kniha skvělá.

(Myslím, že název si vysvětluje každý po svém - za mě je to manželka mezi Nelllie, která učila ve školce a Vanessou, která si dává dohromady svůj nový život. )

Kate653

Do knihy jsem se začetla a zjistila, že mě baví knihy na tento styl! Hlavní postavu- Nellie jsem měla ráda a překvapil mě i zlom, který uprostřed knihy nastal, i když už mi předtím bylo pár věcí podezřelých.
Spoiler: jen si nemyslím, že byl Richard sociopat. Sám totiž přiznává, že Nellie miloval. A Nellie, i když se ho zbavila, myslím že k němu stále něco cítila...

Miluna40

Bavila jsem se,libi se mi kdyz jsou postavy vykreslene z vice nez jednoho pohledu. I kdyz tusite co bude,stejne se bavite a nejake prekvapeni je.

Magič

Tahle kniha nebyla pro mě tak thriller spíše jako psychologický rozbor postav. Příběh plynul, četl se dobře, napětí by se dalo krájet. Ale nedozvěděla jsem se vůbec žádné odpovědi na konci knihy. Nic nebylo vysvětleno. Motala jsem se mezi postavami. Bylo toho na mě až příliš, moc překombinovaný příběh. Kdybych pochopila kdo je kdo, možná by to bylo pro mě příjemnější čtení

evasamankova

Perfektní kniha, která nabídla v průběhu několik překvapení. Zřejmě nejlepší bylo to první... Napínavá a čtivá kniha, která mě po dlouhé době zase hodně bavila!

Ticiana

Tohle bylo pro mne nepochopitelne. Hlavne teda první část jsem nepobrala vubec. Pribeh pro mne nebyl uvěřitelnej a ani konec to nezachranil.

Nestorkea

Poslední dobou se v názorech na knihy odlišuji od většiny čtenářů. Tahle se mi moc líbila. V postavách jsem měla jasno, střídání minulosti a přítomnosti mi vůbec nevadilo.
POZOR, SPOILERY!
Obsahově je podobná Za zavřenými dveřmi. Ze začátku děj plyne pomalu, což ale zcela odpovídá informacím, které o Nelii dostáváme. Vše zrychluje, když se Vanesa začíná odhalovat. Příběh vypráví o tom, že věci nemusí vypadat tak, jak ve skutečnosti jsou. Že lidé mohou mít různá tajemství a temná zákoutí své duše. Že spoustu strachů si jen vsugerováváme, a to zcela zbytečně..
Richard pro mě nebyl úplně psychopat. Byl to bohatý chlap, který hledal dokonalou ženu. A snažil se partnerku do té podoby vytvořit. Bál se, že ji ztratí jako rodiče. Vanesa si ve vztahu dokázala znovu najít hlavu a vzpamatovat se, dokonce se manžela i zbavit.
A proč zrovna ten název? Asi proto, že ačkoliv se milovali, stále mezi nimi stála vize dokonalé manželky, o které ona nevěděla a on po ní toužil. A to byl začátek konce.
Asi bych knihu nezařadila zrovna mezi thrillery, ale byl to moc příjemný počin.
Jo a mimochodem- největší magor byla ségra :-)

Dendyna

Knížku jsem bohužel nedočetla, nejspíš je to tím že x knih na podobné téma už mám načteno, a knížka dle mě nedosahuje kvalit jako u titulů Za zavřenými dveřmi, Manželský pakt nebo Stíny nad zálivem. Bylo to jako tahat za nekonečně dlouhou nit s touhou narazit na akční dějový uzlík, vzdala jsem to.