Manželka medzi nami

Manželka medzi nami
https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/399875/bmid_manzelka-medzi-nami-uzN-399875.jpg 4 920 920

Psychologický thriller o manželstve, zrade a nebezpečných pravdách, ktoré sa skrývajú medzi riadkami. KTORÁ JE TÁ DRUHÁ? Ponorte sa do príbehu Vanessy Thompsonovej... Budete si myslieť, že čítate o žiarlivej žene, ktorá je posadnutá snúbenicou svojho exmanžela. Bude sa vám zdať neznesiteľná a pochopíte, prečo ju manžel opustil a našiel si za ňu náhradu. Budete si istí, že dokonale poznáte pozadie a detaily tohto vzťahového trojuholníka. Lenže nech si myslíte čokoľvek, mýlite sa. Skutočná pravda sa skrýva medzi riadkami. Dokážete ju odhaliť, skôr ako sa dostanete na poslednú stranu?... celý text

Literatura světová Pro ženy Thrillery
Vydáno: , Lindeni

The Wife Between Us , 2017

verushka19
28.11.2018 3 z 5

Kniha se četla dobře. Byla napínavá. Nešlo se od ní odtrhnout. Ale ten konec mě docela zklamal. Čekala jsem lepší zápletku.

Janča089
25.11.2018 3 z 5

Kniha nebyla tak čtivá a svižná jako to umí jiní autoři. Námět opravdu podobný jako u Poslední paní Parishové (takže trochu zklamání, že nic nového), která mně se líbila víc a četla se lépe. Rozuzlení na konci bylo zajímavé, ale už to celé knize hvězdičku nepřidá.

Hvězdinka
23.11.2018 3 z 5

Kdybych necetla Posledni pani Parishovou, hodnotila bych vice, obe jsou si hodne podobne. Tato je o hvezdicku lepsi.

MartulkaS
21.11.2018 2 z 5

Kniha mě příliš nenadchla, nejdřív Nellie x Vanessa, potom Vanessa x Emma. Od začátku mi přišla Vanessa divná, naivní a že by potřebovala odbornou pomoc, deprese, alkohol, neschopnost postavit se na vlastní nohy potom mě zaskočilo, že zase tak hloupá a na dně není. Tlak z manželovi strany nejdřív vypadá jako oprávněný,možná někdy dokonce byl. Chvílemi mě to ani nebavilo číst.

MirkaProk
20.11.2018 4 z 5

Bezva knížka. Dobře se četla. Zhruba tak v polovině knihy jsem byla trochu zmatená, ale po pár stránkách jsem vše již zase pochopila a konec překvapivý a to mám ráda.

pavlinka0250
20.11.2018 5 z 5

Tak tohle dílko, jsem si opravdu užila. Opět jsem litovala, že musím ztrácet čas spánkem nebo v práci a nemůžu číst dál.
Za mě super a určitě doporučuji k přečtení.

marcolka
16.11.2018 3 z 5

Pěkná kniha, svižně se četla. Ale....opět hlavní hrdinka se sklonem vypít příliš alkoholu a se strachem s duševní choroby. Trochu mi to připomínalo knihu v Pasti lží. Po první části knihy jsem byla dost zmatená, byl to docela chaos a měla jsem pocit, že bych měla knihu číst znovu, abych vše správně pochopila a připomněla si souvislosti. Čekala jsem lepší zápletku a ke konci by to chtělo větší akci. Vše šlo příliš jednoduše. Poslední kapitola (epilog) mě překvapil, tohle mě nenapadlo.

TaPetra
15.11.2018 4 z 5

Napínavá, dobře ctiva.. Ale ten konec nic moc

elenk
06.11.2018 3 z 5

Neskutečný chaos...který vyplývá z toho ze knihu píšou dvě autorky....hodne mi vadily zbytečné detaily a natahování.....zachránilo to jen pár nečekaných zvratů, které ale byly stejně asi tak navíc...takze znova se opaluji: chaos, ale aspoň jsem se přesvědčila ze už nečíst jedno dílo s 2 autory...no ale nakonec ty Jo....stejně nad tím i pet dni po přečtení přemýšlím...

Marosusu
04.11.2018 5 z 5

Celkom čitateľná kniha...zaujímavá zápletka...koniec už pre mňa prekombinovany ;-) ale ako oddychovka super ;-)

eva3655
02.11.2018 2 z 5

Čtivý i když v závěru trochu překombinovaný příběh. Příjemná oddechovka od které jsem se sice ke konci nemohla odtrhnout, nicméně myslím, že za půl roku už skoro nebudu vědět o čem to bylo.

Falda
01.11.2018 5 z 5

Čtivá kniha, bavila mě. Jen ten děj byl zmatený a občas jsem se ztrácela...

Hope80
01.11.2018 5 z 5

Knížka byla naprosto super. Od začátku me bavila. Typ takových knih mám moc ráda. Bomba knížka.

Desiree
01.11.2018 4 z 5

Brilantně napsaný thriller, který Vás pobaví svou vychytralostí.

123maki
01.11.2018 5 z 5

Ze začátku jsem nevedela, která bije, od pulky mi to zacalo dávat smysl, pribeh byl napínavý po celou dobu a konec mě překvapil. Určitě mohu doporučit

Kerberos
29.10.2018 3 z 5

Trochu zmatené,konec mě překvapil.

lee5747
28.10.2018 4 z 5

Hodnotím velmi kladně, příjemné čtení, docela rychlý spád, fakt super. Jen v druhé části knihy jsem se trochu začala ztrácet v tom, kdo kdy vypráví kterou část, proto nedám plný počet hvězdiček. :)

medialstar
28.10.2018 3 z 5

Žánrová jednohubka, která se držela osvědčeného receptu, kdy nevíte, komu se vlastně dá věřit, ale nepřinesla mi nic navíc. Čtivé, udrží pozornost až do konce, jen občas trochu zmatečné v postavě vypravěče. Dobré, ale opravdu pouze dobré.

ddkk
28.10.2018 4 z 5

Tak tohle neni zadny prvoplanovy thriller. Je to promysleny spletity pribeh plny emoci, tajemstvi, ocekavani i prekvapeni. S napetim jsem sledovala jak se hlavni hrdinka snazi vymanit z patologickeho vztahu, jak se snazi zachranit i dalsi obet, ktera ji mela nahradit...Konecne rozuzleni je velkym prekvapenim - proste v zivote se za chyby vzdycky drive nebo pozdeji plati a navic - prehnana dokonalost v cemkoli je malokdy skutecna. Kniha asi neni pro kazdeho, vyzaduje soustredeni a premysleni. Presto doporucuji.

85098211
27.10.2018 5 z 5

Možná jsem divná, ale mně se kniha hodně líbila ;-). Asi i proto, že psychothrillery miluju a jsou prostě moje krevní skupina. A ani v ději jsem se nějak moc neztrácela. Kniha se opravdu moc dobře čte a jen těžko se od ní odchází. Konec je možná (víceméně) překombinovaný, ale to mi vůbec nevadilo. Za mne se totiž i přes to všechno konala velká spokojenost, proto dávám plný počet :-).