Manželka 22

Manželka 22 https://www.databazeknih.cz/img/books/15_/152751/bmid_manzelka-22-q5M-152751.jpg 3 284 110

Manželství je někdy jako bludiště, ve kterém ztratíme jeden druhého. A možná i sami sebe. Možná to způsobilo těch pár kil, které jsem přibrala. Možná to bylo tím, že jsme si po téměř dvaceti letech manželství přestali mít co říct. Měla jsem zkrátka pocit, že ztrácím sama sebe, přestože mě čeká ještě celá druhá půlka života… Co si s ní počnu? A pak se v mojí mailové schránce objevila výzva k účasti na anonymním internetovém průzkumu Manželství v 21. století… Ani ve snu by mě nenapadlo, jak zásadně to změní můj život. Předtím jsem byla Alice Buckleová, manželka a matka, učitelka dramatu a nadšená uživatelka Facebooku, který byl pro mě víceméně jediným spojením se světem mimo rodinu a práci. Teď je ale ze mě účastnice průzkumu s přezdívkou Manželka 22. A nějak se stalo, že moje korespondence s Tazatelem 101 nabrala nečekaně osobní tón. Brzy se budu muset rozhodnout – a to rozhodnutí zásadně ovlivní moji rodinu i manželství, celý můj život. Ale teď ještě ne, teď musím odpovídat na další otázky. Zjistila jsem totiž, že když se někomu opravdu upřímně svěříte, může to být nečekaně účinné afrodiziakum…... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Domino

Wife 22 , 2012

marwinmh
06.04.2013 3 z 5

Kniha na me pusobila tak nejak nemastne neslane, po docteni ve me prevladaji spise negativni pocity.

jasmína
29.03.2013 2 z 5

Mám z knihy rozporuplné pocity, nevím, čekala jsem jiné vyústění, ačkoli mě to mohlo napadnout, že to bude klasický "steelovský konec, kdyby to byl film, ještě tam budou všichni tleskat, jak to dobře dopadlo. Nejsem taková romantička, a opravdu jsem se těšila na zcela jiný závěr.. Od knihy jsem neodešla a poctivě dočetla, protože mě zajímalo jak dopadne Zoe.

evasamankova
28.03.2013 3 z 5

Tak nějak nevím, jak tuto knihu hodnotit. Počáteční očekávání ve finále asi nesplnila. Pár stránek mě bavila, pár stránek nudila. Pár stránek byla fajn, pak mi zase přišla úplně stupidní. Párkrát jsem se u ní usmála, ale většinou ani ne. Částečně si to vysvětluji, že za to může americký humor, kterému Čech nemůže rozumět. Asi jak Američan nebude většinou rozumět tomu českému. Vyústění knihy bylo zhruba od poloviny dosti předvídatelné. A asi i dříve. Řekla bych něco na způsob české Monyové, ale na 400 stránkách a s americkou mentalitou.

Fenixx
27.03.2013 3 z 5

Nejsem příliš empatický člověk, ale závěr knihy mne napadl už na stránce 38, a to je smutné. Beletrie to není špatná, je to čtivé, ale byť jsem téměř už cílová skupina, tak to rozhodně nepovažuji za inteligentní román pro inteligentní ženy! Pokud bude nakladatelství pyšnící se tímto označením pokračovat ve stejném tónu, tak by možná mělo začít používat značku Harlequin Senior... :-)

buturenka
22.03.2013 2 z 5

chvílku dobrý, ale pak takové běžné, ale když je venku zima a svařené vínko, dá se to

balat
13.03.2013 5 z 5

Knížku jsem dostala jako dárek ale nebyla s jsem si jistá jestli mě to bude bavit. Jenže hned první stránka mě úplně pohltila a na konec ještě překvapila.

magnolia
12.03.2013 3 z 5

Kniha se četla velmi dobře, některé situace a věty byly hodně vtipné, taky spousta věcí ze života a k zamyšlení. I když přece jen americké reálie jsou prostě americké. Ale svoje kouzlo ta knížka má, první půlka možná i víc, je skvělá. Jen konec bych klidně snesla i jiný, takhle zvítězila romantika... jak už to v knížkách bývá... Ze současných románů pro ženy je to to lepší.

orchidej
06.03.2013 3 z 5

Knihu jsem přečetla,ale podle mého nevím, proč je to americký bestseller.

Silvina
04.03.2013

Není to tedy žádná sláva - předvídatelný vývoj, musela jsem se přinutit dorazit to do konce. Ale když není ke čtení nic jiného a nalijete si k tomu dvě deci dobrého vína, budou to celkem pěkné dva večery :-D

KKlara
28.02.2013 1 z 5

Ze zacatku je kniha velmi ctiva. V polovine me zacala trochu nudit. A zaver je preslazeny, az to boli...

Melanie Gideon
americká, 1964