Manžela som milovala 2

Manžela som milovala 2 https://www.databazeknih.cz/img/books/50_/502768/bmid_manzela-som-milovala-2-652a67ef418eb.jpg 5 2 1

Manžela som milovala série

< 2. díl

Posunul som si čiapku do očí a spomalil. Schválne som ju nechal, aby ma predbehla. Nie preto, aby mala z toho radosť, ale preto, že som si potreboval utriediť myšlienky. Díval som sa, ako sa mi vzďaľuje a uvedomil si, že som ten najšťastnejší muž na svete. Bola stredobodom môjho vesmíru. Toho vesmíru, o ktorom som si dlho myslel, že neexistuje. Nedokážem vyjadriť slovami to, čo k tej útlej blondínke s krásnymi očami a obrovským srdcom cítim. Rozhodla sa tak, ako sa rozhodla. Bez nátlaku, spontánne, úprimne a odvážne. Niektorí ľudia jednoducho žiaria svojím vlastným svetlom... Dvihol som pohľad a zistil, že som ju stratil z dohľadu. Pridal som na tempe. Strach, že o ňu prídem, ma prinútil bežať ako o život...... celý text

Majka1979
29.12.2023 5 z 5

V druhej časti to zo začiatku až tak veselé nie je, Mel prišla o bábätko ešte na konci prvej časti a Nick neviní z toho nikoho iného ako ju. Hoci ju vyhodil, skončila tehotná na dieťatko sama, aj tak sa v ňom prebúdza ten somár, akým bol po celý čas.
Avšak stretáva sa s niekým iným, ak sa to tak dá nazvať – spáva s niekým iným. A keď mu oznámi, že je tehotná, tak ju vyhodí z práce a aj zo svojho života.
Dieťa? Naozaj bude ona mať dieťa s ním? A on ju opustí?
A čo Mel? Ako sa vyvíja jej život? Našťastie má sestru, u ktorej strávi približne rok a po návrate domov sa opäť stretáva s Kristiánom, ,s tým Kristiánom, ktorý jej pomohol, naozaj veľmi pomohol.
A tak sa začína možno nová etapa jej života, ich života.
A čo tehotná žena? A čo to dieťa, ktoré za nič nemôže?
Všetko sa tak zapletie, že na konci človek zostáva rozčarovaný pozerať ako to celé vypáli.
Ale určite neľutujem, že som si knihy mohla prečítať. Naozaj odporúčam, čítanie stálo za to

láska manželství romantika

2021  80%Manžela som milovala