Management & Controlling malé a střední firmy

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Kniha je originální zejména tím, že neustále primárně sleduje otázku -Jak řídit podnik, aniž se zabývá tím, která z disciplín vede správným směrem. Řízení podniků je popsáno jako logický a napříč firemními úseky provázaný proces, založený jak na ambicích podniků, obsažených v plánech, cílech a vizích, tak na schopnosti reflektovat změny na stále složitějších a přeplněných konkurenčních trzích. Publikace je tak vhodná nejen pro studenty vysokých škol, ale také jako text inspirující a rozvíjející profesní manažerské kompetence v praxi....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/32_/328152/big_management-controlling-male-a-stred-PTr-328152.jpg 4.52
Nahrávám...

Komentáře (2)

Kniha Management & Controlling malé a střední firmy

Koza3
24.11.2021

Hezky česky pojmutý controlling a management. Management firem má tisíce publikací, takže pojmout všechny aspekty jednou knihou je nemožné. Často to tedy bylo dosti strohé a zasloužilo by si to více stran vysvětlení a popisu, ale na druhou stranu controlling si zasloužil prostoru tak akorát. Má to smysl, má to dobré příklady z praxe, ale pokud byste měli složit zkoušku z některé oblasti, určitě je to pouze základ, který je potřeba dále studijně prohloubit. BTW musím říct, že se mi to dobře obsahově četlo a chválím Havlíčka. Můžu říct, že je to (teda byl) jeden z mála ministrů, který rozuměl svému kopytu.

zapina
14.01.2017

Kniha je velice zajímavá a celkem srozumitelně napsaná, ale autor předpokládá, že čtenář má jisté základy ve financích, účetnictví, marketingu apod.