Maminčiny recepty – Hravě a zdravě

Maminčiny recepty – Hravě a zdravě https://www.databazeknih.cz/img/books/42_/424430/bmid_maminciny-recepty-hrave-a-zdrave-dd2-424430.jpg 4 7 3

Zdravá kuchařka. Cítíte se často unaveni? Máte špatnou náladu? Chce se vám spát ve chvíli, kdy byste potřebovali být čilí? Možná je to tím, jak se stravujete. Někdy stačí málo k tomu, abyste se cítili lépe. Stačí zařadit do jídelníčku více zeleniny, tučné maso nahradit masem libovým nebo rybou, knedlíky třeba bulgurem, hutnou smetanovou omáčku lehkou zeleninovou. Vyzkoušejte recepty z této knihy a sami se přesvědčíte, že i lehká zdravá strava může chutnat, zasytit a hlavně vám pomůže cítit se fit. Všechny recepty pro vás autorka uvařila, zapsala a vyfotila, takže na vás zbývá už jenom knihu otevřít, vybrat si, na co máte chuť a pustit se do díla. Ať vám chutná!... celý text

Danafantom
09.11.2022 4 z 5

Jídla jsou taková lehká. Není uvedena výživová hodnota, což mě osobně nevadilo. Knížka je přehledná, každý recept má malý obrázek, takže za mě spokojenost. Líbilo se mi zahušťování kváskem. Ani nevím proč mě to nenapadlo :-))

Kostka kulatá
13.12.2019 5 z 5

Za mě velké plus za to, že podle toho jde vařit bez toho, aby si člověk musel objednat milion speciálních surovin z internetu.

barbora5337
08.12.2019 5 z 5

Knihu jsem si zakoupila od ,,podomních" prodejců, kteří nám ji přinesli do práce. Jelikož se snažím stravovat zdravě a už mi docházely nápady, uvítala jsem ji a vařím podle ní často. Spoustu zajímavých receptů z dostupných surovin. Spokojenost

kuchařky

2018  98%Sladkosti a slanosti - Maminčiny recepty