Mami, přidej! aneb Jak se (ne)stát supermatkou

Mami, přidej! aneb Jak se (ne)stát supermatkou https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/406818/bmid_mami-pridej-pz8-406818.jpg 4 175 68

Je jí skoro čtyřicet, má dvě děti, lehkou nadváhu, práci, kterou nenávidí, a pocit, že se s tím nedá vůbec nic dělat (tedy ne s těmi dětmi). Ženy v jejím okolí jsou na tom podobně, i když každá z nich pojímá mateřství jiným způsobem. Jaké máte šance, když toužíte být alespoň ucházející matkou, a přitom nechcete, aby náplní vašeho života byly jen děti? A dá se krize středního věku překonat běháním?... celý text

jasmína
18.06.2019 5 z 5

Kniha mě opravdu překvapila a v dobrém.

Dokonce jsem se nahlas zasmála, a to jsem nečekala.

Chtěla jsem původně napsat, že se k žadné činnosti nedá přinutit, ale dá.

Také se snažím přidat na rotopedu, na klasickém cvičení a na běhání po schodech v domě, kde je jich kolem 30 a vyjdu je 5x a postupně chci přidávat, abych se třeba aspoň do roka cítila jako "hubená kráva"????, kdo četl, tak ví...... a abych dělala něco pro své ZDRAVÍ a svou milovanou dcerku.

Určitě to není poslední kniha od autorky a jsem ráda, že jsem na ni v Knihovně natrefila.

Peti081
07.06.2019 5 z 5

Na knihu jsem se těšila moc,kvůli mě blízkému tématu a to mateřství a běhání. Nezklamala,naopak. Pobavila jsem se a děj mi byl několikrát povědomý.Takže za mě super.

Zorka
28.05.2019 5 z 5

Ani nevím, kolikrát jsem se poznala :-). A dost jsem se uklidnila, že jsem vlastně celkem normální.

Lusle
24.05.2019 5 z 5

Moc vtipné a pohodové čtení.

bookcase
22.05.2019 5 z 5

Tak to bylo hodně milé, vtipné a ze života. Chvílemi jsem se smála nahlas. Svobodné čtenářky asi neocení tolik, jako my uspěchané matky. Občas jsem se v tom našla.

ManitraM
01.05.2019 4 z 5

Zábavné čtení na večer, avšak velmi povědomé... dost dlouho mi trvalo, než jsem si uvědomila, že nečtu Gill Sims, a během čtení jsem se musela o tom několikrát ujišťovat... přesto mě knížka velmi bavila a zaslouží si dobré hodnocení i přes pár nehezkých překlepů a pár kýčovitých úryvků...

Arsi
17.04.2019 5 z 5

Kniha se mi moc líbila. Vtipná a velmi čtivá. Bavila mě od začátku až do konce.

aliali
16.04.2019 5 z 5

Velmi vtipná knížka od začátku až do konce, už dlouho jsem se tak nepobavila. Dokonce jsem si ji šetřila, aby mi vydržela co nejdéle.