Máma na cestách

Máma na cestách https://www.databazeknih.cz/img/books/48_/481820/bmid_mama-na-cestach-iOC-481820.jpg 4 4 3

Cestovatelský život s příchodem dětí rozhodně nekončí, teprve začíná... Cestuj, dokud můžeš, s dítětem už se nikam nepodíváš. Proč to dítě někam taháte? Vždyť z toho nic nemá… Tyto a další předsudky vám vyvrátí blogerka Veronika Zelendová alias Máma na cestách, která vám ukáže, že i s dětmi není při poznávání světa nic nemožné. Kromě úžasných osobních zážitků doplněných o fotografie, vám představí i tipy a rady, jak cestovat s vašimi ratolestmi i jak s nimi na cestách ušetřit nějakou tu korunu. Tak proč nezačít krátkými výlety po okolí a neskončit nakonec na cestě kolem světa?... celý text

madem
28.01.2024 3 z 5

Čekal jsem více návodů a cestopisných rad.
Knížka mi přišla jak reklama na dvě delší cesty, které maminka podnikla s rodinou.
Moc mi toho kniha nedala.

bigbabe
24.05.2023 3 z 5

Velice zajímavá kniha pro ty, co potřebují rady jak cestovat. Ať už s dětmi nebo bez dětí. Ale čekala jsem víc cestopis.

suika
07.01.2022 5 z 5

Knížka je určená spíše pro cestovatele-začátečníky, ale i zkušenější cestovatelé v ní najdou zajímavé tipy, na co při cestách nezapomenout nebo jak ušetřit.

ženy mateřství

Autorovy knížky

2021  85%Máma na cestách

Kniha Máma na cestách je v